Buslav - Buslav

Buslav
wykonawca
Buslav
wytwórnia
Warner Music Poland
premiera
gatunek
Alternatywa
0,0
Oceń
Głosy
0

O płycie

Debiutancki album zatytułowany "Buslav" to zbiór dziesięciu wyrazistych i soczystych kompozycji z gatunku elektronicznego i akustycznego popu. Pojawią się dwa polskojęzyczne utwory: "Świt" - otwierający album - i zamykający go "Tysiąc", które bezpośrednio wprowadzą w emocjonalny świat muzyki Buslava.
Ten album, to początek drogi projektu odwagi przekroczenia osobistych granic. Buslav opowiada o emocjach, ludzkiej ciekawości i doświadczeniach - ujętych w dźwięki.
Wszystkie teksty zostały napisane przez Buslava, w nagraniach płyty towarzyszyli mu m.in: Marcin Ułanowski (perkusja), Maciej Mąka (gitary), Paweł Bzim Zarecki (piano), Fair Play Quartet (partie smyczkowe).

Recenzja

17 października 2016
Ocena:
Tomasz Busławski wydał swój pierwszy solowy album pod pseudonimem Buslav. Niech jednak katalog "debiut" nikogo nie zmyli - nie mamy tu do czynienia z muzycznym świeżakiem. Buslav to doświadczony multiinstrumentalista, który współpracował między innymi z Kovalczyk Big Band Project czy Martą Kossakowską. Gdy przyszedł czas na nową formę artystycznego wyrazu, czyli pisanie własnych piosenek,...
Najlepsze tematy