Reklama

Wybierz "Przebój Roku" RMF FM

W grudniu rozpocznie się już po raz dziesiąty plebiscyt na Przebój Roku RMF FM. Słuchacze będą mogli głosować na 150 polskich i zagranicznych utworów, wydanych i prezentowanych w ciągu tego roku na antenie rozgłośni.

Lista piosenek, na które można oddać głos opublikowana, od najbliższego poniedziałku, 3 grudnia, zostanie w całości zaprezentowana na stronach INTERIA.PL, a utwory, które biorą udział w tegorocznym plebiscycie prezentowane będą na antenie RMF FM od 3 grudnia. Ponadto w trzy kolejne czwartki - 6, 13 i 20 grudnia - pojawią się w "Super Expressie".

Reklama

Głosować będzie można do północy 28 grudnia za pomocą kartek pocztowych, Internetu oraz SMS`ów (dla wszystkich sieci numer 3322).

Kto będzie kolejnym wielkim zwycięzcą tegorocznej zabawy, okaże się 1 stycznia 2002 roku, podczas specjalnego, czterogodzinnego programu, który rozpocznie się o godzinie 18.00 na antenie RMF FM. W trakcie audycji, prowadzonej przez Marcina Jędrycha, poznamy również nazwiska 100 laureatów, obdarowanych wartościowymi nagrodami. Spośród wszystkich, którzy oddadzą swój głos w plebiscycie, zostanie wylosowana także jedna osoba, która otrzyma kluczyki do samochodu Citroen Xsara.

Wyniki plebiscytu znajdziecie także na naszych stronach.

Teledyski do zwycięskich utworów będzie można zobaczyć na antenie TVP1 w Nowy Rok i 6 stycznia.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: przebój | RMF FM | RMF

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje