Reklama

Victoria Beckham chora na zapalenie opon mózgowych

Dopiero co pisaliśmy, że lekarze zalecili członkiniom brytyjskiej grupy Spice Girls odpoczynek i odstawienie na chwilę na bok spraw zawodowych. Teraz okazało się, że przyczyna tych wskazówek jest znacznie poważniejsza. U Victorii Beckham, znanej także jako Posh Spice, wykryto zapalenie opon mózgowych. Natychmiast to wydaniu diagnozy wokalistka opuściła Niemcy i wróciła do domu.

Szybko wykryte i leczone zapalenie opon ustępuje po około dwóch tygodniach. Dlatego przez ten czas, zgodnie z zaleceniami lekarzy, wokalistka nie będzie angażować się w żadną działalność promocyjną.

Reklama

Od dłuższego czasu Victoria jest patronem fundacji zajmującej się leczeniem zapalenia opon mózgowych. Na początku tego roku rozpoczęła nawet kampanię "Babywatch", mającą na celu badanie noworodków i ochronę ich przed tą chorobą .

Rzecznik fundacji "Meningitis Research" powiedział: "Victoria miała wizytę u neurologa i on powiedział, że to zapalenie. Jesteśmy w stałym kontakcie z nią i jej rodziną. Nigdy byśmy nie przypuszczali, że będziemy pomagać naszej patronce. Dzięki kampanii Victorii uratowano już życie wielu noworodków. Od trzech matek dostaliśmy sygnał, że bez niej ich dzieci na pewno by ciężko chorowały".

Wokalistka sama poinformowała o swojej chorobie. Po paru złośliwych uwagach prasy brukowej na jej temat, zadzwoniła do stacji radiowej Capitol FM w Londynie i wyjaśniła przyczynę odwołania swych wywiadów i spotkań.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje