Reklama

Szokujący film Britney Spears

Debiutancki film Britney Spears, zatytułowany "Crossroads", zaczyna wywoływać w Stanach Zjednoczonych coraz więcej kontrowersji. Na początku, po kilku zamkniętych pokazach, mówiło się, że jest on po prostu nieudany. Teraz pojawiają się głosy krytykujące producentów obrazu za umieszczenie w nim scen gwałtu, pokazywanie nieletnich pijących alkohol i nastolatek w ciąży.

Film "Crossroads" opowiada o trzech młodych dziewczynach z małego miasteczka w stanie Georgia. Bohaterki obrazu, reżyserowanego przez Tamray Davism, były kiedyś najlepszymi przyjaciółkami, ale z czasem ich drogi się rozeszły. Jedna jest maskotką drużyny futbolowej, druga wybitną, inteligentną uczennicą (w tej roli Britney Spears), trzecia "chwyta dzień". Mimo różnic między nimi coś je łączy - wspólny cel, którym jest konkurs muzyczny. Trzy bohaterki wyruszają w podróż przez cały kraj, by stanąć do rywalizacji.

Reklama

Film, który trafi do amerykańskich kin w lutym, ma podobno definitywnie odmienić wizerunek Britney, która nie chce być już cukierkową idolką 13-latków. Wokalistka w jednej ze scen mocno się upija, a w jeszcze innej tańczy w samej bieliźnie, naśladując striptizerki z klubu nocnego. Producenci będą mieli więc problem z określeniem kategorii wiekowej widzów.

Swą europejską premierę będzie miał w styczniu podczas targów muzycznych MIDEM. Wtedy też wokalistka odwiedzi Wielką Brytanię Francję i Niemcy.

W polskich kinach obraz pojawi się dokładnie 8 marca i z tej okazji firma Monolith, dystrybutor filmu "Crossroads", zamierza zaprosić na jego uroczystą premierę Britney Spears.

Przedstawiciele dystrybutora liczą na to, że wspólnymi siłami, razem z fanami piosenkarki, uda się doprowadzić do wizyty gwiazdy w Polsce. Dlatego wszyscy, którzy pragną, by Britney Spears odwiedziła nasz kraj, proszeni są przesyłanie rysunków, listów i różnego rodzaju kolorowych zaproszeń, które zostaną dołączone do oficjalnego zaproszenia, które zostanie wysłane do piosenkarki.

Prace należy przesyłać na adres:

MONOLITH FILMS

ul. Chełmska 21

00-724 Warszawa

z dopiskiem "BRITNEY"

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Po prostu | film | spears | Britney Spears | \ Film | britney

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje