Reklama

Slipknot przeciwko Metallice

Kolejny zespół dołączył do publicznej debaty dotyczącej sprawy sądowej, którą Metallica wytoczyła internetowemu serwisowi Napster.com. Muzycy grupy Slipknot z właściwą sobie gracją oświadczyli, że Metallica to... durnie.

"Metallica to jeden z największych zespołów na tym pieprzonym świecie, więc niby po co mają podawać Napster do sądu? To durne! Srają platynowymi płytami, koszą największą forsę na świecie, grają jako gwiazdy na olbrzymich imprezach za miliony dolarów, latają własnym odrzutowcem, trzymają w domach miliony dolców i jeszcze pozywają Napster!" - nie potrafił ukryć swojego oburzenia Joey Jordison. "Dlaczego nie wezmą się k**wa do pracy i nie udowodnią, że wciąż potrafią grać porządnie, nie tylko to g**no, które proponują teraz" - dodał.

Reklama

Nie grzesząc konsekwencją, Jordison kontynuował wątek, dotyczący muzyki w Internecie: "Przy okazji następnego album Slipknot chcemy przekazać prawa autorskie jednej ze stron, żeby mieć pełną kontrolę nad dystrybucją tego materiału w Internecie i dostawać za to pieniądze. Zespoły muszą jednak zrozumieć, że zawsze większą zabawą będzie kupno płyty z książeczką, którą można wziąć do ręki i poczytać, a nie tylko ściągać pliki na jakieś g**niane dyski. Oczywiście, trafią się skąpe dupki, które będą tak robić, ale ja zamierzam zawsze kupować płytę CD".

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Slipknot | Metallica

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje