Reklama

Nowy teledysk Budki Suflera

Budka Suflera, która kończy pracę nad swoją nową płytą, wystąpi na tegorocznym koncercie "Premiery 2002" w Opolu. Jak zwykle dla telewidzów urządzony zostanie wówczas konkurs audiotele, w którym będzie można głosować na ulubioną piosenkę. Wśród nich znajdzie się nowy utwór Budki Suflera "Solo", do którego teledysk TVP 1 pokazywać ma od początku maja.

Zdjęcia do wideoklipu rozpoczynają się w najbliższą środę, 10 kwietnia. Reżyserię powierzono utalentowanemu, 19-letniemu Michałowi Marczakowi, który mimo młodego wieku ma już na swym koncie dwie poważne produkcje - teledysk zespołu Maanam oraz klip do filmu "Qvo Vadis".

Reklama

Michał przyleciał na realizację teledysku prosto z Kanady, gdzie uczy się w szkole filmowej w ramach specjalnego stypendium, przyznanego przez Fundację Katarzyny Figury - "Artistic Vitamine".

W teledysku Budki Suflera wystąpi w sumie ponad 80 tancerzy, którzy przywdzieją kostiumy noszone w latach 60. w Stanach Zjednoczonych. Przy całej produkcji zatrudnionych zostanie ponad 150 osób, co sprawia, że będzie ona największą w historii polskich wideoklipów.

Najnowsza piosenka Budki Suflera - "Solo" - to utwór zwiastujący premierę nowej płyty, która w sklepach muzycznych znajdzie się zaraz po festiwalu w Opolu, czyli 1 czerwca. Wydawcą będzie firma Pomaton EMI.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Budka Suflera | Opole | utwór | budki | nowy teledysk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje