Reklama

Nowy chłopak Britney Spears?

Wszystko wskazuje na to, iż Britney Spears zdecydowała się zrobić na złość byłemu narzeczonemu Justinowi Timberlake’owi, z którym rozstała się kilkanaście tygodni temu i znalazła sobie nowy obiekt westchnień. Jest nim 21-letni Marc Terenzi z boysbandu Natural, który dopiero zaczyna swoją wielką karierę.

Britney chciała wrócić do Justina, ale woli on spędzać noce w klubach, oglądając występy striptizerek lub przebywając w towarzystwie jednej z tancerek, z którą łączy go bliższa znajomość. Dlatego poszukała sobie nowego obiektu westchnień. Jest nim 21-letni Marc Terenzi z amerykańskiego boysbandu Natural, założonego niedawno przez Lou Pearlmana, znanego producenta.

Reklama

Sam zainteresowany jak na razie zaprzecza doniesieniom o romansie z Britney Spears, ale przyznaje, że nie odmówiłby sobie przyjemności bycia z nią.

"Britney to wspaniała dziewczyna. Spotkaliśmy się na Florydzie i graliśmy razem w siatkówkę. Zupełnie nie mogłem się skoncentrować na grze. Moje oczy wciąż za nią wodziły. Była taka słodka" - powiedział jedynie Marc.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: chłopaki | chłopak | Britney Spears | spears | Spears Britney | britney

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje