Reklama

Reklama

Marilyn Manson - Boża owieczka

Zgodnie z wcześniejszą obietnicą, kontrowersyjnym amerykański muzyk Marilyn Manson pojawił się ze swym nowym przesłaniem na oficjalnej stronie zespołu, która - jak powiedział wcześniej - jest jego jedynym miejscem kontaktów z ludzkością.

Tym razem przesłanie jest nieco krótsze od poprzedniego, lecz dodatkowo ilustrowane zdjęciem ukazującym Mansona z owcą u boku i strzelbą w ręce. W komentarzu do zdjęcia możemy przeczytać m.in.: "Niektórzy z was będą oburzeni widząc w tym obrazie nakłanianie do przemocy. Ale to właśnie jesteście Wy, to jest Marilyn Manson i to jest młodość Ameryki. To, co widzicie, jest obrazem Ewolucji. W swych rękach trzymam sprawiedliwość. Stworzenie i destrukcja, Bóg i Szatan, zwierzę i maszyna. Bycie owieczką to trwanie w tej równowadze. Myślę, że jestem owieczką, synem Boga, który porzucił ojca".

Reklama

Reszta tekstu utrzymana w ponurym i apokaliptycznym tonie dotyczy jak zwykle obłudy panującej na tym świecie oraz zawiera przesłanie wzywające do wzięcia spraw we własne ręce.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Marilyn Manson | manson

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy