Reklama

"Mam talent": Zakochani triumfują!

300 tysięcy złotych i miejsce w annałach polskiej telewizji wywalczył duet Delfina i Bartek. Młodzi akrobaci będący parą zarówno w życiu, jak i na scenie wygrali piątą edycję programu "Mam talent"!

2. miejsce zajął inny duet, tancerze Pitzo & Polssky, a podium uzupełniła akrobatka Ania Filipowska.

Reklama

Delfina i Bartek to 19-letni studenci z Rzeszowa. Od początku programu nie ukrywali, że łączy ich coś więcej niż tylko piękne figury akrobatyczne. Co ciekawe, uczucie było pierwsze - są ze sobą od trzech lat, a trenować zaczęli półtora roku temu.

W sobotnim finale Delfina i Bartek bardzo zgrabnie wpletli do swojego występu elementy baletu. Co więcej, zaprezentowali inne, jeszcze trudniejsze figury niż w trakcie poprzednich występów.

"Dodajecie naszemu programowi niesamowitej klasy. Każda wasza odsłona jest coraz lepsza" - komentowała Agnieszka Chylińska.

"Dziękuję wam za to, że chcieliście tu przyjść i dzięki temu mogliśmy przeżyć piękne chwile" - wtórowała Małgorzata Foremniak. Również Robert Kozyra był zdecydowanie na tak:

"To było rewelacyjne. Piekielnie trudne, ale i anielsko piękne. Patrzyłem na was jak zaczarowany" - orzekł juror.

Co ciekawe, a wręcz bardzo ciekawe, Delifna i Bartek nie wygrali swojego półfinału! To decyzją jurorów znaleźli się w najlepszej dziesiątce. Najwięcej głosów zdobył wtedy Duet Elita, który tym razem nie znalazł się nawet na podium. Zatem pierwszy raz w historii polskiego "Mam talent" zdarzyło się tak, że całą edycję wygrał uczestnik, który zajął 2. miejsce w swoim półfinale.

Przypomnijmy, że w poprzednich edycjach "Mam talent" triumfowali: Melkart Ball (również duet akrobatów), Marcin Wyrostek (akordeonista) oraz wokaliści Magdalena Welc i Kacper Sikora.

Gościem specjalnym finału była wokalistka Ewelina Lisowska, która w poprzedniej edycji programu zebrała same pozytywne głosy od jurorów, ale nie dostała się do półfinału. Lepiej jej poszło w "X Factor", w którym zajęła ostatecznie 4. miejsce. W sobotni wieczór Ewelina zaśpiewała swój wielki hit "Nieodporny rozum", który już od wielu tygodni nie schodzi radiowych playlist.

Pod względem oglądalności telewizyjnych show "Mam talent" bije na głowę konkurencję ("Must Be The Music", "Bitwa na głosy"), jednak średnia tej edycji - niespełna 4 mln widzów przed finałem - jest prawie o 300 tys. niższa od poprzedniej.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje