Reklama

Britney Spears nauczycielką?

Piosenkarka wcale nie zraża się tym, że sąd uznał ją niezdolną do opieki nad własnymi synami. Britney odkrywa w sobie powołanie do pracy z dziećmi.

O planowanej przez Spears zaskakującej zmianie profesji poinformowała media jej była asystentka, a prywatnie kuzynka, Alli Sims. Pracująca z Britney w 2007 roku kobieta twierdzi, że jej słynna siostra cioteczna już od dłuższego czasu snuje plany o porzuceniu wielkiej scenicznej kariery na rzecz pracy z dziećmi. Piosenkarka ma ponoć nawet myśleć o podjęciu edukacyjnych kroków w tym kierunku.

Reklama

"Britney niemal od zawsze powtarzała, że chciałaby żyć jak normalni ludzie. Praca w szkole byłaby dobrym początkiem"- wyjawia Alli Sims.

Przypomnijmy, że kuzynka Spears została zwolniona z obowiązków asystentki gwiazdy przez ojca piosenkarki w 2007 roku, kiedy ten przejął kontrolę nad jej zawodowymi poczynaniami. Od tego czasu Sims wielokrotnie odgrażała się zapowiedziami rozpoczęcia swojej własnej wielkiej kariery wokalnej, ale póki co, na samych zapowiedziach się skończyło.

Zobacz teledyski Britney Spears na stronach INTERIA.PL.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: nauczyciele | NAD | piosenkarka | Britney Spears | spears | britney

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje