Reklama

Britney Spears: Najseksowniejsza kobieta świata?

Czytelnicy amerykańskiego magazynu "Stuff" uznali Britney Spears, 20-letnią gwiazdę muzyki pop, najseksowniejszą kobietą na świecie. W bezpośredniej walce o ten zaszczytny tytuł wokalistka pokonała m.in. Jennifer Lopez i Beyonce Knowles z grupy Destiny's Child.

W zeszłorocznym zestawieniu Britney znalazła się w połowie pierwszej dziesiątki, ale obecnie okazała się bezkonkurencyjna. Udało jej się zepchnąć z fotelu lidera Cameron Diaz, którą uznano za najseksowniejszą w roku 2000.

Reklama

Sukces Britney nikogo chyba nie dziwi. Przy okazji swojego najnowszego albumu, 20-letnia wokalistka zdecydowała się na dość wyraźną zmianę swego image'u, co - jak widać - przyniosło zamierzony skutek.

Spears stara się dbać o swój seksowny wizerunek i korzysta z różnego rodzaju erotycznych poradników. Ostatnio dziennikarze zaproszeni do jej domu w Los Angeles, zauważyli leżącą na nocnym stoliku książkę "101 Nights Of Grrreat Romance: How To Make Love With Your Clothes On". Jako iż Britney chce pozostać dziewicą do ślubu, tego typu książki służą jej wyłącznie jako poradniki do tworzenia swojego seksownego wizerunku.

Pierwsza dziesiątka "seks bomb" roku 2001 wg. czytelników magazynu "Stuff" przedstawia się następująco:

1. Britney Spears

2. Jennifer Lopez

3. Cameron Diaz

4. Heather Graham

5. Alyssa Milano

6. Angelina Jolie

7. Beyonce Knowles

8. Jamie Pressly

9. Shakira

10. Brooke Burke

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje