Reklama

Björk kłóci się z von Trierem

Islandzka wokalistka Björk obiecała, że nigdy więcej nie zagra w żadnym filmie. Decyzję taką podjęła po kłótni z Larsem von Trierem, reżyserem filmu "Dancer in The Dark", w którym piosenkarka debiutuje jako aktorka.

Świadkowie twierdzą, że podczas kręcenia jednej ze scen Bjork potargała bluzkę, w której za nic nie chciała wystąpić, a przed opuszczeniem planu filmowego nawet zjadła jej kawałek. Jeden z producentów obecnych w tym czasie na planie powiedział: "Kiedy spotykają się dwie tak silne osobowości, jest rzeczą normalną, że dochodzi do kłótni".

Reklama

Jednak osoby pracujące przy filmie twierdzą, że kłótnia ma głębszy podtekst. Jeden z nich powiedział: "Bjork lubi wszystko kontrolować. Tutaj jednak zrozumiała, że nikt jej na to nie pozwoli".

Sam reżyser jest mimo wszystko zadowolony z efektów dotychczasowej pracy, podobnie jest w przypadku byłej członkini zespołu the Sugarcubes. Scott Rodgers, menedżer piosenkarki, powiedział: "Może nie są przyjaciółmi, ale obydwoje są zadowoleni z końcowego efektu".

WENN

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Björk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje