Alien i Majtis zwycięzcami "Must Be The Music". "Uszczypnij mnie"
Głosami widzów Polsatu to właśnie duet Alien i Majtis wygrali najnowszą edycję show "Must Be The Music". Wygrani opowiedzieli nam, co czuli, gdy to właśnie ich pseudonimy artystyczne padły z ust prowadzących program, którzy podawali oficjalne wyniki. Jaki mają plan na przyszłość? I kto kogo ma uszczypnąć? Sprawdźcie naszą rozmowę ze zwycięzcami "MBTM"!

![Wodecki Twist 2026. Karen Edwards otworzyła festiwal. „Ten od pszczółki” [RELACJA]](https://i.iplsc.com/000MWXWFDN72N4LP-C401.webp)






