Reklama

Slayer i Megadeth razem w Łodzi

W ramach trasy European Carnage Tour 2011 w kwietniu na jednej scenie w Atlas Arenie w Łodzi zagrają dwie legendy thrash metalu - Slayer i Megadeth.

Po niezwykłym sukcesie jakim był występ Slayera i Megadeth na Sonisphere Festival 2010 w Warszawie - te dwa zespoły postanowiły wyruszyć razem w trasę. Pierwszy koncert na European Carnage Tour 2011 odbędzie się 13 marca w Kijowie (Ukraina).

Reklama

Slayer i Megadeth porwały warszawską publiczność w czerwcu 2010 roku, grając dla ponad 80 tysięcy ludzi na pierwszym wspólnym występie Wielkiej Czwórki thrash metalu (zestaw uzupełniali jeszcze Anthrax i Metallica).

Ich kolejny wspólny koncert w naszym kraju odbędzie się 11 kwietnia 2011 roku w Atlas Arenie w Łodzi. Bilety w cenach 154, 176, 209 zł są już dostępne na LiveNation.pl i w sklepach.

Dodajmy, że pod koniec października na koncercie w Los Angeles gitarzysta Kerry King ze Slayera po raz pierwszy od 26 lat zagrał z Megadeth. Przypomnijmy, że King od dawna jest skonfliktowany z Dave'em Mustaine'em, rudowłosym liderem Megadeth.

Mustaine niedawno ujawnił, że rozpoczęły się prace nad nowym studyjnym albumem Megadeth.

"Wierzcie w to lub nie, ale mamy już pięć utworów prawie ukończonych na nową płytę!" - powiedział na czacie z fanami.

Czytaj także:

Wielka Czwórka thrash metalu na DVD: Zobacz klipy!

Sonisphere Festival - zobacz nasz raport specjalny

Zobacz teledyski SlayeraMegadeth na stronach INTERIA.PL.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Lódź | Slayer | Megadeth | koncert | Łódź

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje