Reklama

Poznajecie? Kto wcielił się rolę nazisty?

Do sieci trafił fragment polskiej komedii fantastycznej zatytułowanej "AmbaSSada". W jednej z głównych ról zobaczymy Adama 'Nergala' Darskiego.

W umieszczonym w serwisie You Tube fragmencie możemy zobaczyć m.in. Roberta Więckiewicza, który wcielił się w rolę Adolfa Hitlera. W pierwszej scenie aktor rozmawia z grającym Joachima von Ribbentropa liderem zespołu Behemoth, Adamem 'Nergalem' Darskim.

Reklama

Kim był Ribbentrop? W III Rzeszy pełnił funkcję ministra spraw zagranicznych. To właśnie współodpowiedzialny był za niesławny pakt Ribbentrop-Mołotow z ZSRR. Istotą umowy był tajny protokół, w którym III Rzesza i ZSRR rozstrzygały m.in. o podziale Polski w 1939 roku.

Wracając do "AmbaSSady", to akcja komedii toczy jednocześnie w czasach współczesnych i tuż przed niemiecką agresją na Polskę . Wszystko to za sprawą wehikułu czasu.

Natomiast Nergal po raz kolejny udowadnia, że nisza muzyki metalowej jest dla niego za ciasna. Za sprawa głośnego związku z Dodą i udziału w telewizyjnym show "The Voice Of Poland", muzyk stał się jednym z najpopularniejszych polskich celebrytów.

Co ciekawe, media doniosły, że Nergal zamierza zawiesić działalność Behemotha i skoncentrować się na nagraniu albumu solowego.

Zobacz Nergala w filmie "AmbaSSada":

Zobacz teledyski Behemoth na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: role | AmbaSSada | kto | Adam Nergal Darski | Behemoth

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje