Reklama

Nergal "okazał się sprzedawczykiem"?

Fani death metalowego zespołu Behemoth w większości z wyrozumiałością przyjęli wieść o udziale wokalisty Adama "Nergala" Darskiego w telewizyjnym show "The Voice Of Poland". Nie zabrakło jednak głosów mocno krytycznych, oskarżających frontmana o zdradę ideałów.

"Pan Darski okazał się dla mnie po prostu zwykłym sprzedawczykiem. A wiele miesięcy temu (jak zaczął pokazywać się z panną Rabczewską we wszelakich mediach), już na tym forum wielu mówiło, że tylko czekać jak weźmie udział jako jury w którymś z obecnie bardzo modnych programów rozrywkowych. No i mieli rację" - pisze na oficjalnym forum Behemoth Marek i kontynuuje szarżę:

Reklama

"To forma ewolucji, czy upadku człowieka, który jeszcze niedawno żył innymi wartościami... Po tym wszystkim wszelakie złe miny i pozy przyjmowane przez Nergala podczas koncertów mnie osobiście będą śmieszyły. To wszystko po prostu do siebie nie pasuje" - uważa forumowicz.

"Nie mam żadnych sprzeciwów, niech facet robi, co chce. Przy początkach jego związku z Dodą powiedziałem sobie, że jeśli wciąż będzie robił dobrą muzykę, to mi to absolutnie nie przeszkadza. Teraz jest raczej tak samo" - przedstawia swoje stanowisko Baczekk.

"Nergal to człowiek światowy, otwarty na nowe wyzwania, chciałby facet znaleźć swoje miejsce, co w tym dziwnego?" - dołącza do pozytywnie nastawionych Amithiel.

To jednak nie przekonuje sceptyków:

"To będzie cyrk nie z tej ziemi, a Nergal zostanie sprowadzony do poziomu tegoż programu, chociażby przez samą formułę" - pisze Azaroth.

Nox77 podaje przykład Bruce'a Dickinsona z Iron Maiden, który odmówił udziału w brytyjskiej edycji "The Voice". "Ten program wygląda mi na jedno wielkie g**no, w którym wszyscy uczestnicy są poniżani. Przyznam szczerze, że odmowa udziału w 'The Voice' sprawiła mi wielką przyjemność. 'The X Factor' jest już wystarczająco przerażający" - tłumaczył Dickinson. Nox77 ma żal, że Nergal nie postąpił tak samo.

"Mi w tym brak trochę dumy, którą widzę w zachowaniu Bruce'a" - popiera Azaroth.

"Gdybym ja miał okazję tak częstych występów w tak różnych programach, to pchałbym się, gdzie tylko się da, bo mnie to zwyczajnie jara. Mam całe życie spędzić z umalowaną gębą w ciemnym pokoju i spać w dzień? Bez jaj..." - puentuje Meth.

Kto ma rację w tym sporze? Czekamy na wasze komentarze!

"The Voice Of Poland" z udziałem Nergala startuje już 3 września. Obok frontmana Behemoth w roli jurorów wystąpią także Ania Dąbrowska, Kayah i Andrzej Piaseczny.

Zobacz teledysk do "Ov Fire And The Void":

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama