Reklama

Kreon i zamurowane sumienie

Reaktywowana w 2011 roku, heavy / thrashowa formacja Kreon z Wrocławia szykuje kolejną płytę "Zamurowane sumienie".

Kreon po krótkiej przerwie kontynuuje trasę promującą wydaną w marcu i długo oczekiwaną płytę "Adamowe plemię".

Reklama

"Skończył się dla nas sezon wakacyjno-urlopowy. Zaczynamy od dokończenia trasy koncertowej 'Back On Stage Poland Tour 2012', która promuje naszą płytę 'Adamowe plemię'. Z uwagi na napięte terminy pracy w studio, nie będzie tych występów zbyt wiele. Naliczyłem ich do końca roku około dziesięciu. Każda wolna chwila jest przeznaczona na realizację nagrań. Lista zakontraktowanych występów jest do wglądu na naszej nowej stronie" - mówi Rafał Żelechowski, lider formacji.

Zespół niebawem znów odwiedzi studio.

"Na gwiazdkę dla naszych fanów i nie tylko szykujemy prezent w postaci singla, na którym znajdą się nasze ballady oraz jeden zacny cover. W styczniu wchodzimy do studia rejestrować kolejną, bardzo istotną płytę 'Zamurowane sumienie'. Są to utwory, których aranżacja dobiega końca, a jesteśmy w tej szczęśliwej sytuacji, że na wydanie płyty nie będzie trzeba czekać. Tak więc na wczesną wiosnę będziemy budzić wszystkie metalowe sumienia" - ujawnia plany gitarzysta Kreon.

W kolejce czeka także zarejestrowanie studyjnej wersji pierwszego materiału koncertowego "Thrash Demo Live" z 1988 roku.

"Zamurowane sumienie", tak jak poprzednia płyta, ukaże się nakładem RDS Music, która stoi za powrotami takich zespołów, jak Hammer czy Stos i wkrótce planuje wydać pierwszą tego rodzaju w Polsce składankę "Polish Metal Heroes".

Czytaj także:

Wraca Kreon

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: metal | płyta

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje