Dark Funeral wierni swojej wytwórni

Nie potwierdziły się nasze doniesienia o przejściu Dark Funeral do innej wytwórni. Szwedzi dogadali się w końcu ze swoją macierzystą firmą No Fashion i to jej logo pojawi się na obwolucie płyty "Diabolis Interium". Wciąż nie znana jest jednak dokładna data premiery albumu.

"Diabolis Interium" to pierwszy album Dark Funeral, na którym usłyszymy grę nowego perkusisty, którym jest Matte Modin, znany z deathmetalowej formacji Defleshed. Jak twierdzą dobrze poinformowani, dzięki jego umiejętnościom Dark Funeral grają dziś szybciej i bardziej technicznie niż kiedykolwiek wcześniej.

Reklama

Program nowej płyty Dark Funeral przedstawia się następująco: "The Arrival Of Satan's Empire", "Hail Murder", "Goddess Of Sodomy", "Diabolis Interium", "An Apprentice Of Satan", "Thus I Have Spoken", "Armageddon Finally Comes" oraz "Heart Of Ice".

Album powstawał w szwedzkim studiu Abyss, a pod produkcją podpisali się Peter Tägtgren i Lars Szöke. Mastering (w studiu Cutting Room) to dzieło Petera In Debetau i muzyków Dark Funeral.

Dowiedz się więcej na temat: Dark Funeral | DARK

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje