Reklama

Acid Drinkers: Trzeba ciąć metal i krzesać iskry

Ślimak, perkusista Acid Drinkers, postanowił odpowiedzieć na krytyczne uwagi pod adresem utworu "Old Sparky", pierwszego singla z nadchodzącej płyty "La Part Du Diable".

"'La Part Du Diable' to 11 bezkompromisowych, szybkich i ciężkich utworów, okraszonych sowicie wysokoprocentowym i żrącym kwasem, które przez 50 minut nie dadzą wam chwili wytchnienia" - zapowiadali muzycy.

Reklama

Będzie to 15. album zespołu i pierwszy autorski materiał od czasu wydania "Verses Of Steel" (2008 r.), płyty do dziś kojarzonej głównie z osobą śp. Olassa - zmarłego członka grupy. Fani od dawna ostrzą sobie zęby na riffy zaproponowane przez nowego gitarzystę Acidów, Jankiela, który dołączył do zespołu w 2009 roku (brał udział w nagraniu płyty z coverami "Fishdick Zwei").

"La Part Du Diable" został nagrany głównie w studio "Perlazza", pod okiem Przemysława "Perły" Wejmanna; miksem zajął się Jacek Miłaszewski z "Chimp Studio" (odpowiedzialny również za dwa poprzednie albumy). Autorką okładki jest Aleksandra Spanowicz.

"Pamiętajcie moi drodzy, ile ludzi na świecie, tyle też jest gustów i wszystkich się nie zadowoli... Jak byśmy chcieli każdego zadowolić, bylibyśmy d**owłazami bez własnego charakteru. Od lat robimy to, co chcemy, i tak zostanie" - napisał na Facebooku perkusista Ślimak, odnosząc się do uwag na temat singla "Old Sparky".

"Gdybyśmy mieli się tym [opiniami] przejmować, to od lat siedzielibyśmy na d**ach i pałowali się sukcesem pierwszej płyty. A tu ni ch**a, trzeba ciąć metal i krzesać iskry" - dodaje perkusista Acid Drinkers.

Posłuchaj singla "Old Sparky":

Dodaj tekst "Old Sparky" do serwisu Teksciory.pl!

Zobacz teledyski Acid Drinkers na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Acid Drinkers | nowa płyta | płyta | piosenka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje