Reklama

Reklama

Zakopower zaprasza do wspólnego kolędowania. "Niezapomniany wieczór"

Zespół Zakopower już niedługo wystąpi na koncercie w Krakowie. "Okres świąteczno-noworoczny jest wyjątkowy. I my w tym czasie magii Świąt i Nowego Roku zapraszamy Państwa na urokliwy koncert. Już 8 stycznia 2022 usłyszą Państwo najpiękniejsze kolędy w wykonaniu zespołu Zakopower" - zapowiada Galicja Productions.

Zakopower łączy tradycyjny styl z nowoczesnymi rozwiązaniami

"Proponujemy Państwu niezapomniany wieczór - imprezę świąteczną, która na pewno zapadnie na długo w Państwa pamięci" - tymi słowami organizatorzy zapowiadają nadchodzący koncert.

Najpiękniejsze polskie kolędy zostaną wykonane akustycznie w w tradycyjnym, góralskim stylu. Publiczność będzie mogła usłyszeć dźwięki skrzypiec, basów podhalańskich i dud połączone z nowoczesnymi rozwiązaniami. 

Wspólnie z zespołem będzie można odśpiewać popularne kolędy, jak "Gdy się Chrystus rodzi" czy "Przybieżeli do Betlejem", ale również posłuchać, jak dziś kolęduje się na Podhalu. "Śpiewanie kolęd sprawia wielką przyjemność. Są to piękne melodie, piękne kompozycje, wzruszające teksty" - zapewnia lider grupy, Sebastian Karpiel-Bułecka.

Reklama

Koncert odbędzie się 8 stycznia w krakowskim Kinie Kijów. Start przewidziany jest na godzinę 19. Bilety na wydarzenie są już dostępne. 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje