Ogromne zainteresowanie fanów! Drugi koncert Beyonce w Polsce ogłoszony! [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Raptem kilka dni po ogłoszeniu koncertu Beyoncé w Warszawie okazało się, że zainteresowanie polskich fanów jest tak ogromne, że zorganizowano drugi występ na PGE Narodowym. Bilety na dodatkowy koncert w stolicy trafią do sprzedaży 8 lutego.

Beyonce da dwa koncerty w Warszawie
Beyonce da dwa koncerty w WarszawieFrancis Specker/CBSGetty Images

Beyoncé w 2022 roku wydała album "RENAISSANCE", który uznano za jeden z najlepszych w ubiegłym roku, a także w jej karierze.

Gwiazda ogłosiła szczegóły trasy promującej najnowszą płytę. W jej ramach odwiedzi kilkadziesiąt miast, w tym także Warszawę. To będzie jej powrót nad Wisłę po pięciu latach. Wokalistka zaśpiewa 27 czerwca na PGE Narodowym.

"Z uwagi na duże zainteresowanie fanów RENAISSANCE WORLD TOUR zostaje rozszerzona o kolejne daty w tym koncert 28.06.2023 na PGE Narodowym w Warszawie" - czytamy w komunikacie od Live Nation.

Beyonce w Warszawie. 50 tysięcy chętnych w writualnej kolejce po bilety!

Bilety na drugi występ w stolicy trafią do sprzedaży 8 lutego od godz. 10. Wejściówki na pierwszy koncert dostępne były od 160 zł (miejsca siedzące) i 519 zł (płyta). W wirtualnej kolejce do zakupu czekało ok. 50 tysięcy chętnych!

Trasa rozpocznie się 10 maja w Friends Arena w Sztokholmie. Z Europy Beyonce przeniesie się do Ameryki Północnej.

Beyonce i Jay-Z podczas koncertu w Londynie (trasa "OTR II")materiały prasowe

Beyoncé jest jedną z najpopularniejszych wokalistek na świecie, a także jedną z najbardziej wpływowych kobiet. Na koncie ma 28 statuetek Grammy, a także 200 mln sprzedanych płyt. Jej mężem jest Jay-Z, czyli jeden z czołowych raperów w USA.

W tym roku minie 20 lat odkąd z sukcesami prowadzi swoją solową karierę. Przebojem, dzięki któremu wdarła się na listy przebojów, jest piosenka "Crazy in Love" nagrana ze wspomnianym wcześniej raperem.

Czytaj też:

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas