"Monsters Of Death European Tour 2023": Monstrosity i Origin w Polsce [DATA, MIEJSCE]

W styczniu 2013 roku amerykańskie grupy Monstrosity i Origin wyruszą w trasę po Europie. W jej ramach zagrają w Poznaniu.

Monstrosity zagra w Polsce
Monstrosity zagra w PolsceOficjalna strona zespołu

Obejmująca 20 koncertów "Monsters Of Death European Tour 2023", na której równorzędnymi gwiazdami będą florydzka grupa Monstrosity i pochodzący z Kansas Origin, rozpocznie się 6 stycznia 2023 roku w Szwajcarii, by zakończyć swój bieg 29 stycznia 2023 na deskach poznańskiego klubu U Bazyla.

U boku technicznych deathmetalowców z Origin i weteranów gatunku z Monstrosity (w barwach których na początku lat 90. swą karierę rozpoczynał George "Corpsegrinder" Fisher, frontman Cannibal Corpse) zobaczymy także belgijską formację Reject The Sickness z pogranicza melodyjnego death metalu i metalcore'u, oraz parającą się death metalem grupę Intrepid z Estonii.

Przypomnijmy, że "The Passage Of Existence", ostatnia duża płyta Monstrosity, miała swą premierę w 2018 roku nakładem Metal Blade Records. Z kolei na początku czerwca tego roku światło dzienne ujrzał "Chaosmos", ósmy album Origin, który wydała pilska Agonia Records.

Organizatorem "Monsters Of Death European Tour 2023" jest polska agencja koncertowa Massive Music.

Kompozycji "Cosmic Pandemia" Monstrosity możecie posłuchać poniżej:

Monstrosity - Cosmic Pandemia (OFFICIAL)

Teledysk do tytułowego utworu z płyty "Chaosmos" Origin możecie zobaczyć poniżej:

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas