Reklama

Reklama

Impact Festival 2022. Five Finger Death Punch główną gwiazdą [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa, na koncertową mapę Polski powraca Impact Festival. Święto dla fanów ciężkiego rocka odbędzie się 6 lipca 2022 r. w Tauron Arenie Kraków. Kto pojawi się na scenie?

Po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa, na koncertową mapę Polski powraca Impact Festival. Święto dla fanów ciężkiego rocka odbędzie się 6 lipca 2022 r. w Tauron Arenie Kraków. Kto pojawi się na scenie?
Ivan Moody (Five Finger Death Punch) w akcji /Mike Lewis Photography/Redferns /Getty Images

Impact Festival przez trzy ostatnie lata odbywał się w Tauron Arenie Kraków. W 2019 r. głównymi gwiazdami byli Tool, Alice In Chains i Black Rebel Motorcycle Club.

Po pięciu latach impreza w 2020 r. miała powrócić do Atlas Areny w Łodzi. Poprzednio w tym miejscu Impact odbył się w 2015 r., a na scenie zaprezentowali się wówczas m.in. Slipknot, GodsmackGojira.

Na 2020 r. ogłoszono występy pionierów nu metalu z grupy Korn, a także Bring Me The Horizon, Of Mice & Men, Skillet, Royal Republic i The Last Internationale.

Reklama

Ostatecznie z powodu pandemii koronawirusa impreza została ostatecznie odwołana. Po przerwie ogłoszono, że Impact powróci w 2022 r. ponownie w Tauron Arenie Kraków.

Impact Festival 2022 - sprzedaż biletów:

Znamy już główne gwiazdy festiwalu - 6 lipca 2022 r. wystąpią grupy Five Finger Death Punch, dowodzony przez Zakka Wylde'a Black Label Society oraz Hollywood Undead.

Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy: 30.11 godz. 11:00
Przedsprzedaż Ticketmaster: 2.12 godz. 11:00
Sprzedaż ogólna: 3.12 od godz. 11:00.

Five Finger Death Punch mają na swoim koncie ponad 7,6 miliarda streamów, 3 miliardy wyświetleń wideo i nadal biją rekordy na całym świecie. W latach 2018-2020 sprzedali ponad milion biletów na swoje koncerty. Zespół zajmuje drugie miejsce wśród wykonawców spod znaku hardrockowego grania pod względem sprzedaży i streamów, ustępując jedynie Metallice. Grupa ma na koncie 25 singli, które znalazły się w top 10 i 11 utworów z numerem jeden na listach przebojów w ciągu ostatnich kilku lat.

Z ostatniej płyty "F8" pochodzą przebojowe single "Inside Out", "A Little Bit Off" i "Living The Dream".

Trwającą już ponad 20 lat karierę Black Label Society podsumowała w 2018 r. składanka "Grimmest Hits".

"'Sonic Brew' [debiut z 1999 r.] był początkiem. Nie mogę uwierzyć, że minęło 20 lat" - komentował Zakk Wylde.

--------

Tylko w Polsat Box Go możecie zobaczyć wyjątkowy materiał "Adele: One Night Only". Wokalistka w ramach promocji nowej płyty "30" rozmawiała z Oprah Winfrey i dała kameralny występ.

Zobacz "Adele: One Night Only" tylko w Polsat Box Go!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL