Reklama

Policja znalazła 225 kg marihuany

Hiphopowiec Fabolous znalazł się w kręgu policyjnych podejrzeń. W autobusie artysty znaleziono bowiem pokaźne ilości narkotyków.

Policja stanu Arkansas znalazła w autokarze, którym raper jeździ w trasy koncertowe, około 225 kilogramów marihuany! Poza tym funkcjonariusze w wyniku przeszukania autobusu odkryli worek z gotówką (blisko 6500 dolarów).

Reklama

Jak doszło do zatrzymania autobusu? Policja zatrzymała autokar, ponieważ jego kierowca naruszył przepisy drogowe. Po rutynowej kontroli pojazdu odkryto narkotyki i gotówkę.

Kierowca autokaru, jak i jedyny pasażer, podczas przesłuchania przekonywali, że marihuana należy do Fabolousa i innego rapera, którego danych policja nie ujawniła.

Hiphopowcy mieli załadować narkotyki i gotówkę do autobusu i zlecić przetransportowanie marihuany z Phoenix w Arizonie do Bostonu na Wschodnim Wybrzeżu. Fabolous przebywał w Phoenix podczas koszykarskiego weekendu gwiazd ligi NBA (14-15 lutego).

Kierowca i pasażer autokaru przetrzymywani są przez policję. Jak na razie przedstawiciel Fabolousa nie wypowiedział się w tej sprawie.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: kierowca | policja | Fabolous

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje