Reklama

Pokahontaz się pokłócili

Najpierw Paktofonika, teraz Pokahontaz - chłopaki rozstają się na dobre...

Pierwszy na temat rozstania wypowiedział się Rahim. Jego wypowiedzi znalazła się na forum wytwórni MaxFloRecords. Oto jej treść:

Reklama

"Współpraca nasza trwała około 10 lat.. Nagraliśmy wspólnie sporo groźnych numerów. Ostatnim jednak był kawałek W życiu bywa różnie, który był chyba swego rodzaju przepowiednią".

"W ostatnich dniach wydarzenia, które niestety miały czelność zaistnieć, spowodowały złe skutki. Efektem będzie me definitywne odejście z zespołu Pokahontaz.. Nie chcę się tu wypowiadać za Bambusa jednak wiem, że jego decyzja jest identyczna".

"Przeżyłem z Fo sporo dobrych akcji, jednak przyszedł czas aby się pożegnać. Nie chcę zdradzać szczegółów owego incydentu!".

"Życzę Ci Fiskus jak największych sukcesów w solowej karierze oraz odnalezienia jedynej prawdy, która jest większa niż wszystko inne. Dziękuje zarazem za te 10 lat... Było warto".

"Wiem mistrzu Fo, że to przeczytasz. Plotki szybko się rozprzestrzeniają, a ja ich nie lubię, więc piszę. Wiesz o czym mowa chłopaku. Znamy prawdę! Wiedz też, że zaskoczyłeś mnie. I nie tylko...".

"Na tym etapie proponuję zakończyć ten temat. Fakt jest jeden. Żegnamy się...".

mhh.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: chłopaki | Pokahontaz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje