Reklama

Narkotyki tak, a seks już nie?

Amerykański raper Snoop Dogg jest wściekły na szefów rozgłośni radiowych, którzy wymusili na nim zmianę tytułu przeboju napisanego z myślą o wieczorze kawalerskim księcia Williama.

Przypomnijmy, że Snoop Dogg napisał utwór zatytułowany "Wet" ("Mokry") specjalnie dla mającego wkrótce poślubić Kate Middleton księcia Williama. Raper zamarzył sobie, że jego utwór będzie hymnem ostatnich dni kawalerskiego życia brytyjskiego księcia.

Reklama

Niestety, szefowie rozgłośni radiowych stwierdzili, że tytuł kompozycji jest zbyt prowokacyjny i zażądali jego zmiany na bardziej zorientowany na familijnych słuchaczy radia.

Reakcja prezesów zaskoczyła i zdenerwowała Snoop Dogga, który nie miał podobnych problemów przy okazji nagranego z Dr Dre utworu "Kush", którego tytuł oznacza po prostu marihuanę.

"Nagrałem utwór o tytule "Mokry', a te sk****syny w radio nakazały mi zmianę tytułu na 'Sweat' ('Pot')" - oburza się raper na łamach magazynu "Vibe".

Zobacz klip Snoop Dogga do utworu "Sweat":

"A mój numer z Dre, w którym otwarcie opowiadam o paleniu trawy, hula po rozgłośniach radiowych. Nie musiałem w nim zmieniać ani słowa!" - porównuje Snoop Dogg.

"Nie można już być seksownym, a można propagować zażywanie narkotyków" - podsumowuje artysta.

Zobacz klip Dr Dre i Snoop Dogga do utworu "Kush":

Zobacz teledyski Snoop Dogga na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Snoop Dogg | raper | seks | narkotyki | Nie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje