Reklama

Reklama

Kid rozbiera: Zobacz teledysk

Rozebranie kobiety w mgnieniu oka przy pomocy magicznego długopisu? Wszystko jest możliwe w najnowszym teledysku do piosenki "Day'n'Nite" Kida Cudiego, który możecie oglądać na stronach INTERIA.PL.

Kid Cudi to młody amerykański raper. Uwagę szerszej publiczności po raz pierwszy przykuł za sprawą mixtapu "A Kid Named Cudi", zawierającego utwór "Day'n'Nite". Pomimo tego, że natychmiast stał się on przebojem, sukces piosenki w wielu krajach nie przełożył się na sukces muzyka. Do tej pory, powstało bowiem aż 11 remiksów "Day'n'Nite". Autorem jednego z nich jest duet włoskich DJ-ów Crookers. To właśnie ich wersja piosenki Kida zdobyła popularność w Europie, osiągając miejsce 2. na brytyjskiej liście najpopularniejszych singli.

Reklama

Do piosenki powstały dwie wersje teledysku, obydwie utrzymane w konwencji pop artu, podobnie jak klipy "D.A.N.C.E." zespołu Justice czy "Good Life" Kayne Westa. Reżyserem tych teledysków jest bowiem jeden człowiek - Francuz So-Me.

W wersji klipu stworzonej specjalnie na potrzeby remiksu Crookers, gościnnie wystąpiła brytyjska piosenkarka Alesha Dixon w roli dziewczyny piosenkarza. Sceny do teledysku nagrywane były na przedmieściach Londynu i ukazują Kida Cudiego jako sprzedawcę w nocnym sklepie spożywczym, otoczonego przez surrealistyczne wizje i fantazje.

Piosenka "Day'n'Nite" promuje debiutancki album rapera "Man on the Moon". Na krążku gościnnie pojawią się między innymi Kayne West i Common. Drugim singlem zapowiadającym płytę jest utwór "Make Her Say", będący samplem akustycznej wersji piosenki "Poker Face" Lady Gagi. Premiera "Man on the Moon"zapowiedziana jest na 15 września.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL