Reklama

Kaczor: Pobity sam sobie winny

Poznański raper Kaczor wypowiedział się w sprawie pobicia jednego z uczestników koncertu Pei. Sprowokowany przez 15-latka Peja ze sceny wezwał fanów do zlinczowania chłopaka.

"Jeśli doprowadzimy do sytuacji w której tzw. "fani" będą mogli na naszych koncertach bezkarnie nas obrażać, to za chwile granie koncertów dla prawdziwych fanów stanie się zupełnym bezsensem. Jeśli ten chłopak na koncercie Pei miał odwagę pokazywać środkowy palec podczas występu to powinien również mieć odwagę ponieść tego konsekwencje" - twierdzi Kaczor, który gościnnie wystąpił na płycie "Styl życia G'N.O.J.A" (2008) Pei.

"Cały szum wokół tej sytuacji jest dla mnie zupełnie niezrozumiały, "poszkodowany" jest sam sobie winny i myślę że środowisko hip hopowe zgodzi się z tym, że obecność takich ludzi na koncertach jest niepotrzebna i to tego typu zachowania prowokują agresje - zarówno ze strony występującego artysty jak i jego fanów, którzy przyszli się bawić przy jego muzyce".

Reklama

"Jeśli Rychu poniesie z tego powodu jakiekolwiek konsekwencje prawne damy dowód temu, że wolność słowa w tym kraju to nic nie warty slogan..." - kończy Kaczor.

Przypomnijmy, że podczas koncertu w Zielonej Górze 15-letni widz miał pokazywać Pei wyciągnięty środkowy palec. Raper wreszcie nie wytrzymał i zbluzgał chłopaka. Chciał nawet zeskoczyć ze sceny i go pobić.

"Wiecie co robić, nie? Wiecie co z nim zrobić? Rozj***ć ch**a!" - ostatecznie rzucił do fanów.

Po tych słowach rapera kilku fanów pod scenę zaczyna okładać mężczyznę pięściami i kopać go.

"Tak kończą frajerzy! Właśnie tak! Na mój koszt!" - komentował zajście Peja.

Bójkę na koncercie Pei możecie obejrzeć poniżej:

We wtorek (15 września) zielonogórska policja wszczęła dochodzenie w sprawie pobicia 15-latka - zawiadomienie złożył ojciec poszkodowanego. Sprawcom pobicia, jak i raperowi (podżeganie do przestępstwa) może grozić nawet do 8 lat więzienia.

Czytaj także:

Peja: Bijatyka na koncercie

Liroy: Agresja zawsze wraca

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: kaczory | 15-latka | raper | pobicia | Peja | pobity | winny | Kaczor

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama