Reklama

Akon przeprasza

Amerykański wokalista r'n'b i raper Akon, atakowany ostatnio za wyuzdany taniec z nastolatką, postanowił osobiście przeprosić samą dziewczynę, jak też wszystkich poruszonych tym zdarzeniem.

Akon został nagrany na video podczas imitowania stosunku płciowego z zaproszoną na scenę 14-letnią dziewczyną. Koncert odbywał się 12 kwietnia w Trynidadzie.

Reklama

Nagranie trafiło do internetu i udało się ustalić, że widniejąca tam fanka ma zaledwie 14 lat. W efekcie firma Verizon, czyli oficjalny sponsor trasy Gwen Stefani, z którą Akon obecnie wspólnie koncertuje, wycofał się z tournee.

Nie pomógł fakt, że kontrowersyjny koncert Akona nie był częścią trasy ze Stefani.

W środowym (9 maja) oświadczeniu Akon stwierdza, że żałuje tego incydentu. Raper zaznaczył również, że nie znał prawdziwego wieku dziewczyny.

"Chcę szczerze przeprosić za wstyd i jakikolwiek ból, jaki spowodowałem młodej kobiecie, która dołączyła do mnie na scenie, jej rodzinie oraz społeczności Trynidadu" - oświadczył wokalista.

"Nigdy nie było moją intencją zawstydzać, ani wykorzystywać moich fanów w jakikolwiek sposób, zwłaszcza tych poniżej 18. roku życia. Dlatego właśnie próbowaliśmy się upewnić, że klub odmówi wstępu na publiczność każdemu poniżej osiemnastki. Jednak standard ten nie był przestrzegany." - uzupełnia Akon.

Zobacz teledyski rapera na stronach INTERIA.PL!

Billboard

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: raper | wokalista | Akon | Aliaune Thiam

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama