Reklama

Reklama

Zepsute dzieci show-biznesu

Przykłady wielkich międzynarodowych karier pokazują, że gdzieś niedaleko słowa "gwiazda" leży słowo "skandal". A jeśli swoje pierwsze muzyczne kroki stawia się jeszcze będąc dzieckiem, a dorasta pod okiem kamer i na oczach milionów, to trzeba mieć naprawdę silną psychikę, by sobie z tym poradzić. Zobaczcie kilka przykładów gwiazd, które swoje nastoletnie życie spędziły w blasku fleszy, w samym środku gorszącego show-biznesu.

Miley Cyrus

Miley Cyrus to córka wokalisty country Billy'ego Raya Cyrusa, więc świat show-biznesu był jej środowiskiem naturalnym od najmłodszych lat.

Dziewczyna szybko poszła w ślady ojca i już jako 14-latka dała się poznać jako odtwórczyni głównej roli w serialu Disneya "Hannah Montana". Jeszcze podczas pracy nad ta produkcją Miley podpisała kontrakt, dzięki któremu rozwijała karierę solową.

Amerykanka z czasem zrezygnowała ze swojego dziewczęcego wizerunku i przeszła dużą metamorfozę - od grzecznej nastolatki związanej z Disneyem po skandalistkę, która zaskakuje odważnymi kreacjami, kontrowersyjnym zachowaniem i ciętym językiem.

Reklama

W 2015 roku, już jako 23-letnia kobieta Miley przyznała, że odgrywając rolę radosnej i perfekcyjnej gwiazdy, po raz pierwszy spotkała się z tak wygórowanymi wymogami piękna. Dodała, że jej postać serialowa miała duży i negatywny wpływ na to, jak wyglądała i czuła się w prywatnym życiu. Dodatkowo amerykańska wokalistka zdradziła, że w czasach zdjęć do "Hannah Montana", miewała ataki lękowe.

Justin Bieber

Justin Bieber zaczynał od publikowania swoich nagrań w serwisie Youtube. W ten sposób odkrył go Scooter Braun. 13-letni wówczas Justin trafił pod muzyczną opiekę Ushera i tak rozpoczęła się jego wielka światowa kariera.

Bieber jest doskonałym przykładem tego, że nie jest łatwo dorastać w blasku reflektorów i na oczach milionów.

Aresztowanie za jazdę pod wpływem alkoholu, wandalizm, napady, procesy sądowe, kłótnie z ochroną i paparazzi, nagie zdjęcia opublikowane w sieci - to tylko niektóre wybryki kanadyjskiego wokalisty.

"Fakt, że ludzie nie byli otwarci na popełnianie przeze mnie błędów był tak naprawdę hipokryzją, bo wszyscy wiemy, że jeśli masz 19 czy 20 lat to popełniasz błędy. Oczywiście miałem dostęp do większej liczby rzeczy i jestem pod mikroskopem, kamery są na mnie zwrócone cały czas. Więc rozumiem, ale już skończyłem z przepraszaniem" - mówił Bieber w jednym z wywiadów.

Demi Lovato

Demi Lovato swoje pierwsze kroki w show-biznesie stawiała jako aktorka. Zaczynała od serialu dla dzieci "Barney i przyjaciele".

Amerykanka w wywiadach opowiadała o prześladowaniu i zastraszaniu, jakiego doświadczała w szkole. Żeby dać upust swoim emocjom dziewczyna zaczęła okaleczać się na nadgarstkach, miała również problemy z jedzeniem.

W niedawnych wywiadach Lovato ujawniła również, że zmaga się z zaburzeniami afektywnymi dwubiegunowymi.

"Przeszłam przez lata bólu i cierpień i chcę móc pomagać ludziom i pomagać próbować zapobiegać tym cierpieniom" - mówiła Lovato w rozmowie z magazynem "People" i dodała - "Myślę, że to ważne, aby ludzie dłużej nie postrzegali choroby psychicznej jako tabu. To jest coś, co jest nadzwyczaj powszechne, jedna na pięć osób choruje psychicznie, więc właściwie każdy jest w istocie powiązany z tym problemem i tą epidemią".

Britney Spears

Gdy debiutancki album Britney Spears ujrzał światło dzienne, gwiazda miała zaledwie 17 lat. Ale to nie był początek jej show-biznesowej drogi.

Britney Spears od dziecka brała udział w przeglądach młodych talentów i marzyła o karierze w telewizji. Jej dziecięce pragnienia powoli zaczynały się realizować, a kilkuletnią Britney można było oglądać w reklamach i musicalach. Towarzyszami u początków jej kariery byli m.in. Christina Aguilera oraz Justin Timberlake, którzy razem z nią występowali w programie dla dzieci "Klub Myszki Miki".

Britney, podobnie jak Miley Cyrus, przeszła zauważalną przemianę. Zaczynała jako niewinna "uczennica" z warkoczykami, by z czasem przeobrazić się w seksbombę, która nie stroni od używek i skandali. Po drodze gwiazda miewała stany depresyjne, zaliczyła odwyk i straciła prawa do opieki nad dziećmi.

Rihanna

Rihanna już jako nastolatka próbowała swoich sił w konkursach i przeglądach muzycznych.

Gdy barbadoska wokalistka miała 17 lat, na jej drodze pojawił się Jay Z, z którego pomocą Rihanna rozpoczęła swoją międzynarodową karierę.

Im większy sukces osiągała Rihanna, tym większą liczbą skandali mogła się pochwalić. Gwiazda lubi szokować zachowaniem i ubiorem, a ostatnio wzbudziła wiele kontrowersji za sprawą swojego teledysku "Bitch Better Have My Money", za który oskarżono ją o promowanie przemocy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL