Reklama

Zepsute dzieci show-biznesu

Przykłady wielkich międzynarodowych karier pokazują, że gdzieś niedaleko słowa "gwiazda" leży słowo "skandal". A jeśli swoje pierwsze muzyczne kroki stawia się jeszcze będąc dzieckiem, a dorasta pod okiem kamer i na oczach milionów, to trzeba mieć naprawdę silną psychikę, by sobie z tym poradzić. Zobaczcie kilka przykładów gwiazd, które swoje nastoletnie życie spędziły w blasku fleszy, w samym środku gorszącego show-biznesu.

Miley Cyrus to córka wokalisty country Billy'ego Raya Cyrusa, więc świat show-biznesu był jej środowiskiem naturalnym od najmłodszych lat.

Reklama

Dziewczyna szybko poszła w ślady ojca i już jako 14-latka dała się poznać jako odtwórczyni głównej roli w serialu Disneya "Hannah Montana". Jeszcze podczas pracy nad ta produkcją Miley podpisała kontrakt, dzięki któremu rozwijała karierę solową.

Amerykanka z czasem zrezygnowała ze swojego dziewczęcego wizerunku i przeszła dużą metamorfozę - od grzecznej nastolatki związanej z Disneyem po skandalistkę, która zaskakuje odważnymi kreacjami, kontrowersyjnym zachowaniem i ciętym językiem.

W 2015 roku, już jako 23-letnia kobieta Miley przyznała, że odgrywając rolę radosnej i perfekcyjnej gwiazdy, po raz pierwszy spotkała się z tak wygórowanymi wymogami piękna. Dodała, że jej postać serialowa miała duży i negatywny wpływ na to, jak wyglądała i czuła się w prywatnym życiu. Dodatkowo amerykańska wokalistka zdradziła, że w czasach zdjęć do "Hannah Montana", miewała ataki lękowe.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje