Reklama

Reklama

Wokalistki, które nie wstydzą się swoich krągłości

Mogą pochwalić się obfitymi kształtami i wcale się tego nie wstydzą. Oto wokalistki, które ze swoich krągłości zrobiły znak rozpoznawczy.

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez, mimo 46 lat, wciąż może pochwalić się świetną sylwetką. Wokalistka swoimi krągłościami przyciąga spojrzenia mężczyzn. Jednak jak niedawno wyznała, na początku przygody z muzyką i tańcem doradzano jej, aby schudła, gdyż inaczej nie zrobi kariery.

"Mówili mi, że mam zrzucić wagę. Byłam tancerką i nawet mój były menedżer nakłaniał mnie do zrzucenia zbędnych kilogramów" - wyznała Jennifer Lopez w jednym z wywiadów, dodając, że sprzeciwiła się, bo stwierdziła, że gdy je straci, nie będzie sobą. Spora grupa sympatyków figury Lopez na pewno cieszy się, że piosenkarka nie posłuchała tych rad.

Reklama

Sprawdź tekst utworu "On The Floor" w serwisie Teksciory.pl!

Katy Perry

Katy Perry już przy pierwszych wypuszczonych w świat teledyskach nie chowała swoich kształtów. Zresztą jej krągłości zostały już wielokrotnie docenione.

Perry bierze udział w wielu kampaniach drogich marek, w 2010 (magazynu "Maxim") i 2013 (magazyn "Men's Health") roku uznano ją natomiast najseksowniejszą kobietą na świecie. Wokalistka wielokrotnie podkreślała, że nie wstydzi się swoich kształtów i zachęca inne kobiety do akceptacji własnej sylwetki.

"Myślę, że jest to kwestia indywidualna. To zależy od ciebie, jak chcesz się określać. Nie widzimy się w ten sam sposób. Osobiście uważam, że mam krągłości i nie mam normalnego rozmiaru i reprezentuję sporą grupę kobiet. Chcę, aby się ze mną identyfikowano" - stwierdziła Perry.

Sprawdź tekst utworu "California Gurls" w serwisie Teksciory.pl!

Demi Lovato

W 2015 roku Demi Lovato wzięła udział w odważnej sesji zdjęciowej dla magazynu "Vanity Fair", aby pokazać, że nie wstydzi się swojego wyglądu. "W przeszłości cierpiałam na zaburzenia odżywiania i nienawidziłam wtedy każdej części mojego ciała. Starałam się doprowadzić mój wygląd do stanu, jaki bym zaakceptowała. Ostatecznie zrozumiałam jednak, że nie chodzi o pracę nad ciałem, tylko nad duszą. Dotarłam do momentu, w którym uwielbiam swoje ciało i chciałam się tym pochwalić" - zakończyła wokalistka.

Meghan Trainor

O Trainor zrobiło się głośno przy okazji premiery singla "All About That Bass", w którym zachęcała młodych ludzi do akceptacji swojego ciała, pokazując na własnym przykładzie, że można czuć się świetnie z kilkoma kilogramami więcej. Przy okazji wydania drugiego albumu "Thank You" Meghan Trainor wycofała publikację teledysku, w której ja wyszczuplono. "Nie jestem tak szczupła. Mam szeroką, ale świetnie wyglądającą talię" - pisała przy okazji afery z klipem "Me Too".

Sprawdź tekst utworu "All About That Bass" w serwisie Teksciory.pl!

Nicki Minaj

Raperka w swojej twórczości, z biustu i pośladków zrobiła atut i jeden z głównych tematów własnych tekstów. Jeden z najpopularniejszych numerów - "Anaconda" - dotyczy w całości dużych pośladków. Zresztą i na okładce singla Minaj pokazuje swoją pupę.

Ewa Farna

Figurą Ewy Farnej wielu się zachwyca, a wielu również ją krytykuje. Biust wokalistki furorę robił w trakcie jej uczestnictwa w programie "X Factor" (Farna była jednym z jurorów). Artystka z powodu swoich kształtów wielokrotnie była krytykowana w sieci. Jednak gwiazda nie robi sobie nic z krytyki. W tym roku znów zachwyciła wielu mężczyzn głębokim dekoltem na rozdaniu Fryderyków.

Beyonce

Obfitymi kształtami może pochwalić się również Beyonce. Mimo iż wokalistka jakiś czas temu zrzuciła parę kilogramów, wciąż zachwyca swoimi krągłościami. Robi to m.in. na trasie koncertowej "Formation", promującej album "Lemonade".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL