Reklama

Reklama

Spodobało ci się "M.I.L.F. $"? Zobacz 5 starszych klipów z Fergie

Klip do utworu "M.I.L.F. $" bije w sieci rekordy popularności. W ciągu tygodnia obejrzano go ponad 23 miliony razy. Wszystko za sprawą kuszącej w teledysku Fergie oraz jej koleżanek z branży rozrywkowej. Jednak to nie pierwszy raz, gdy wokalistka eksponuje swoje ciało w klipach.

Stacy Ferguson, czyli Fergie 1 lipca opublikowała teledysk "M.I.L.F $", w którym oprócz niej samej, oblewającej się mlekiem, pojawiły się również m.in. Kim Kardashian, Ciara oraz Chrissy Teigen. Klip szybko zyskał popularność, a przy okazji wzbudził sporo kontrowersji. Niektórzy twierdzą, że erotycznych nawiązań jest w nim po prostu za dużo i całość ogląda się jak soft porno. Ci, którzy bronią teledysku twierdzą, że 41-letnia Fergie stworzyła klip z premedytacją, z dystansem podchodząc do swojego wieku.

Reklama

Nie jest to oczywiście pierwszy teledysk Fergie, w którym kusi swoimi wdziękami. W 2006 roku w sieci pojawił się klip "Fergalicious", wyreżyserowany przez Fatimę Robinson. Wokalistka wcieliła się wtedy w rolę Willy Wonki, a jej kraina nazywała się "Fergieland".

Fatima Robinson wyreżyserowała również teledysk The Black Eyed Peas "My Humps", za który grupa zdobyła nagrodę MTV VMA w 2006 roku (najlepsze video hip hop) oraz Grammy w 2007 roku (najlepszy występ grupowy/duetu pop). Tematyką przewodnią utworu są krągłości wokalistki, które odpowiednio wyeksponowano w klipie.

Drapieżne oblicze Fergie zaprezentowała natomiast w teledysku Slasha "Beautiful Dangerous", gdzie wcieliła się w seksowną psychofankę gitarzysty, którego ostatecznie uwodzi... i reszty dowiecie się z teledysku.

Imprezowe klimaty wokalistka uskuteczniała w utworze "A Little Party Never Killed Nobody (All We Got)", który znalazł się na ścieżce dźwiękowej do filmu "Wielki Gatsby". W teledysku połączono klimat lata 20. XX wieku z teraźniejszością.

Fergie kusiła również w teledysku "Party People" Nelly’ego. Być może część osób obejrzała klip właśnie dla wokalistki, bawiącej się na huśtawce.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL