Reklama

Reklama

Pięć najseksowniejszych teledysków z udziałem Nicki Minaj

8 grudnia Nicki Minaj kończy 35 lat. Z tej okazji wybraliśmy jej najseksowniejsze teledyski, w których miała okazję wystąpić.

8 grudnia Nicki Minaj kończy 35 lat. Z tej okazji wybraliśmy jej najseksowniejsze teledyski, w których miała okazję wystąpić.
Nicki Minaj w klipie "Anaconda" /Target Press/DJ /East News

Nicki Minaj - "Anaconda"

Jeden z najseksowniejszych teledysków w historii? Przekonana o tym jest sama Nicki Minaj. Inni oceniający klip do "Anacondy" zachowują nieco więcej wstrzemięźliwości.

Klip w reżyserii Colina Tilleya zadebiutował w sierpniu 2014 roku. Do tej pory zgromadził ponad 720 milionów wyświetleń. Al Rocker z NBC stwierdził, że "Anaconda" jest desperackim krokiem raperki, aby odzyskać popularność. Z drugiej strony Molly Lambert chwaliła Minaj za pokazanie swojej niezależności i odwagi.

VH1 określiło teledysk najseksowniejszym klipem 2014 roku, a MTV nagrodziło raperkę dwoma nominacjami w kategoriach najlepszy teledysk żeński i najlepszy teledysk hiphopowy. Pewna siebie gwiazda nie była z takich rozstrzygnięć zadowolona (zabrakło dla niej nominacji do teledysku roku), przez co w niewybrednych słowach stwierdziła, że gdyby była biała, to szansę na główną nagrodę miałaby w kieszeni. Ostatecznie protesty na nic się zdały, a raperka galę zakończyła z nagrodą za najlepszy hiphopowy klip.

Reklama

Sprawdź tekst i tłumaczenie utworu "Anaconda" w serwisie Teksciory.pl!

Teledysk kontrowersje wywołał nawet długo po premierze. Ostro wypowiedziała się o nim Sharon Osbourne, która nazwała go tanią pornografią. Minaj odpowiedziała w swoim stylu, nazywając żoną Ozzy'ego hipokrytką.

W 2015 roku "Anaconda" doczekała się natomiast własnej... figury woskowej. W muzeum Las Vegas ustawiono podobiznę Nicki Minaj w pozie z popularnego teledysku. Wywołało to nieprzewidziane reakcje ze strony odwiedzających, którzy przy rzeźbie wykonywali obsceniczne gesty.

Ariana Grande feat. Nicki Minaj - "Side to Side"

Z MTV VMA mocno powiązany jest również klip Ariany Grande i Minaj "Side to Side", wyreżyserowany przez Hannah Lux Davis. Jego premiera odbyła się w dniu gali, a same gwiazdy wystąpiły na ceremonii wystylizowane podobnie jak w swoim teledysku.  

W klipie pojawiają się rowerki stacjonarne, a jazda na nich, miała sugerować uprawianie seksu. "Ta cała piosenka dotyczy ostrej jazdy, która sprawia, że jesteś cały obolały" - zapewniała Grande.

Wokalistka w programie Ellen DeGeneres musiała tłumaczyć się również z frazy "dick bicycle" (w luźnym tłumaczeniu intensywny seks), którą wymyśliła sama Minaj.

Teledysk w tym roku nominowany był do nagrody MTV VMA w kategorii najlepsza choreografia oraz przekroczył barierę miliarda wyświetleń na Youtube.

Sprawdź tekst utworu "Side To Side" w serwisie Teksciory.pl!

Meek Mill feat. Nicki Minaj & Chris Brown - "All Eyes On You"

Kiedy powstawał klip do "All Eyes On You"w reżyserii Benny'ego Booma, Nicki Minaj i Meek Mill byli szczęśliwie w sobie zakochani. Zresztą para nie ukrywała swojego uczucia nawet w teledysku, a na okładce singla widzimy kochanków w czułym objęciu.

Jednak po pewnym czasie coś zaczęło się w wzajemnych relacjach psuć (media donosiły o rozlicznych zdradach rapera).

W końcu w styczniu 2017 roku raperka ogłosiła rozstanie. "By potwierdzić, tak, jestem singielką. Skupiam się na mojej pracy i nie mogę się doczekać,  żeby się nią z wami wkrótce podzielić" - napisała Minaj.

Sprawdź tekst utworu "All Eyes On You" w serwisie Teksciory.pl!

Nicki Minaj feat. Lil Wayne, Drake & Chris Brown - "Only"

Wyreżyserowany w przez Hannah Lux Davis klip do "Only" pokazuje nam Nicki Minaj w klimatach sado-maso (ukazał się trzy miesiące przed "50 twarzami Greya"). Co jednak najciekawsze, to nie ociekające erotyką nagranie, a lyric video do singla wywołało dużo większe zamieszanie.

W teledysku graficznym, zapowiadającym właściwy klip dopatrzono się antysemickich i szowinistycznych treści, a narysowani w nim bohaterowie swoim umundurowaniem mieli przypominać żołnierzy III Rzeszy. Po licznych oskarżeniach Minaj przeprosiła za konstrukcję teledysku i przyznała, że taki koncept lyric video nie był jej pomysłem.

Yo Gotti feat. Nicki Minaj - "Rake It Up"

Ostatni w zestawieniu znalazł się epizod Minaj w teledysku Yo Gottiego. Raperka w ostatnim miesiącach wystąpiła u boku kilku popularnych artystów - Gucci Mane'a, Davida Guetty, Katy Perry, Major Lazer i DNCE, jednak to u Gottiego zaprezentowała się ponownie jako ekspertka od twerkowania, przypominając tym samym to, co robiła m.in. w "Anacondzie".

Sprawdź tekst utworu "Rake It Up" w serwisie Teksciory.pl!

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy