Reklama

Reklama

Nic do ukrycia, czyli kto się rozebrał w 2015 roku

Gwiazdy muzyki w tym roku odsłaniały przed nami wiele i to nie tylko w zakresie swoich wypowiedzi. Zobacz, kto zdecydował się na publikację nagich zdjęć, a czyje fotografie w stroju Adama przypadkowo (?) wyciekły do sieci i zrobiły niemałe zamieszanie.

Demi Lovato

Na odważną sesję zdecydowała się w tym roku Demi Lovato, która na zdjęciach zrobionych przez Patricka Ecclesina dla magazynu  "Vanity Fair" prezentuje się nago, bez makijażu oraz bez jakiegokolwiek retuszu.

"W przeszłości cierpiałam na zaburzenia odżywiania i nienawidziłam wtedy każdej części mojego ciała. Starałam się doprowadzić mój wygląd do stanu, jaki bym zaakceptowała. Ostatecznie zrozumiałam jednak, że nie chodzi o pracę nad ciałem, tylko nad duszą. Dotarłam do momentu, w którym uwielbiam swoje ciało i chciałam się tym pochwalić" - tłumaczyła swoją decyzję wokalistka.

Reklama

Miley Cyrus

Miley Cyrus wiele razy w tym roku pozowała nago. Szokowała również swoimi skąpymi strojami podczas publicznych imprez. Na okładce "Paper Magazine" oraz towarzyszącej jej sesji zdjęciowej Cyrus pojawiła się (ze świnką) bez ubrań, z ciałem pomalowanym farbkami. Na równie odważne zdjęcia Amerykanka zdecydowała się we współpracy ze znanym kontrowersyjnym fotografem Terrym Richardsonem.

Justin Bieber

Fotografia nagiego Justina Biebera pojawiła się w sieci dwukrotnie. Najpierw sam Kanadyjczyk świadomie opublikował na Instagramie swoje nagie zdjęcie z wakacji, a potem jego fotografia w stroju Adama wyciekła do internetu, robiąc przy tym nie lada furorę. Wokalista zdecydował się nawet pozwać serwis, który udostępnił felerne ujęcie na swoich stronach.

John Legend

Dzień po tym, jak pośladki Justina Biebera stały się głównym tematem portali plotkarskich, żona Johna Legenda, Chrissy Teigen, również postanowiła zaprezentować światu wdzięki swojego ukochanego. Na swoim Instagramie modelka udostępniła zdjęcie nagiego wokalisty.

Selena Gomez

Selena Gomez postanowiła, że do zdjęcia na okładkę jej nowego albumu pozować będzie nago. Płyta "Revival" ukazała się 9 października, a zapowiadana była jako "najbardziej szczery" materiał, jaki Selena mogła wydać.

Wydawnictwo promował singel "Good For You", do którego powstał teledysk:

Katy Perry

Katy Perry została muzą amerykańskiego projektanta Jeremiego Scotta pracującego dla domu mody Moschino.

Wokalistka nie tylko wybierała ubrania tej marki podczas swoich publicznych wystąpień (Super Bowl, Gala Met), ale także wzięła udział w sesji zdjęciowej promującej jesienną kolekcję Moschino.

Rita Ora

Z nagością nie ma problemu Rita Ora, która nie stroni od kusych kreacji podczas oficjalnych imprez.

W tym roku na swoim Instagramie wokalistka umieściła zdjęcie, na którym ma na sobie wyłącznie czerwone szpilki i szminkę w tym samym kolorze...

Rihanna

Rihanna wzięła udział w specjalnej sesji zdjęciowej dla magazynu "Vanity Fair". Zdjęcie barbadoskiej wokalistki zdobiło także okładkę pisma.

Fotografie powstawały na Kubie, a na jednej z nich Rihanna pojawia się bez ubrania.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy