Reklama

Reklama

Gwiazdy muzyki powiedziały - sierpień 2017

Wakacje powoli dobiegają końca. O czym w pełnym sezonie ogórkowym opowiadały gwiazdy muzyki? Sprawdźcie!

"Każdego dnia chciałam tylko płakać i grać tę piosenkę, ponieważ przechodziłam przez bardzo ciężki okres. Wiedziałam, że muszę się zmienić, zadbać o siebie i zaakceptować siebie, ale nie miałam pojęcia, od czego zacząć" - Kesha w rozmowie z serwisem Refinery29 o przebywaniu w klinice odwykowej, do której trafiła w 2014 roku (w tym czasie Kesha cierpiała na zaburzenia odżywiania oraz miała problemy z alkoholem i narkotykami). Wokalistka zdradziła, że jedyną rzeczą, o którą błagała, była gitara.

Reklama

"Po przeczytaniu smsa wybuchła, rzuciła telefonem i kilkakrotnie mnie uderzyła. Pamiętam, że próbowała mnie kopnąć, ale tak naprawdę ja uderzyłem ją. Pięścią. Rozbiłem jej usta. Kiedy to zobaczyłem, byłem w szoku. Pomyślałem: ‘czemu ją k***a uderzyłem’. Po tym, co zrobiłem napluła mi w usta krwią" - Chris Brown w filmie dokumentalnym "Chris Brown: Welcome To My Life", o tym, jak doszło do głośnego pobicia Rihanny, po którym otrzymał sądowy zakaz zbliżania się do wokalistki.

"Odejście Zbyszka to dla mnie bardzo trudny i bolesny temat, przepraszam, za ciężko mi mówić o tym, nie potrafię się z tym odejściem pogodzić" - Alicja Majewska w rozmowie z magazynem "Świat i Ludzie" o smutku po śmierci Zbigniewa Wodeckiego (zmarł pod koniec maja 2017 roku).

"Liczę, że uda mi się pomóc tym, których głos powinien być słyszany. W związku w niedalekiej przyszłości będę wpłacać darowizny na konta organizacji, które pomagają ofiarom przemocy seksualnej" - Taylor Swift w specjalnym oświadczeniu, opublikowanym krótko po zwycięstwie w procesie sądowym, w którym  oskarżyła radiowca Davida Muellera o molestowanie seksualne. 

"Wszystko jest o wiele większą zabawą z krótkimi włosami! Mogę po prostu wstać i iść. Czuje się wyzwolona dzięki tej zmianie. Czuję też swobodę wokół mnie. Czy to w sprawach politycznych, mentalnych, duchowych i seksualnych. Czuję się uwolniona od wszystkich spraw, które mi nie służą" - Katy Perry w rozmowie z "W Magazine" o zmianach, które nastąpiły w jej życiu po ścięciu i przefarbowaniu włosów.

"To interesujące, gdy porównamy mnie teraz przy żonie oraz gościa, którym byłem kiedyś. Są różne sposoby chudnięcia i przybierania na wadze. Seks z przypadkowymi kobietami sprawiał, że zrzucałem wagę. Jaka jest jego odwrotność? Ciasto! Więcej ciasta i węglowodanów" - Robbie Williams w programie "Today" o przybraniu na wadze.

"Pragnę poprawić humor wszystkim tym, którzy czekali na moje wyjście z więzienia. Jestem!" - Chada na Faceboku zaraz po opuszczeniu zakładu karnego. Przypomnijmy, że raper do więzienia trafił po tym, jak został zatrzymany w lutym 2015 roku w okolicach Żywca.

"Tak, to jest szalone. Mogę pokazywać moje cycki w 'Playboyu', występować na koncercie z okazji wręczenia Pokojowej Nagrody Nobla, przemawiać na gali planowanego rodzicielstwa z Hillary Clinton, trząść moim tyłkiem na 300 scenach, dawać przemowę dla ONZ, wypić 150 szotów tequili, zdobyć z albumem pierwsze miejsce listy przebojów i brać udział w Marszu Dla Życia i zrobić to wszystko w JEDNYM roku. Wiadomość z ostatniej chwili. Kobieta może być wielowymiarowa. # WeAreNotJustOneThing (ang. Nie jesteśmy tylko jedną rzeczą - przyp. red). Żeby była k**wa jasność" - Halsey na Instagramie w odpowiedzi na komentarz jednego z internautów, który skrytykował jej rozbierane sesje zdjęciowe, zarzucając jej hipokryzję.  

"Nie wiem, czy próba uniknięcia odpowiedzi na pytania, które mają wywołać niepotrzebną sensację i konflikt między kobietami, to zachowanie godne diw, ale dzięki za wsparcie" - Lauren Jauregui na Twitterze po tym, jak radiowiec publicznie nazwał ją i jej koleżanki diwami, gdyż nie chciały odpowiadać na pytania o Camilę Cabello.

"Pamiętam, że moja dziewczyna mnie odwiedziła, to było w okolicach Bożego Narodzenia i piekłyśmy ciasteczka. Tworzyłam ten album, a wyszedł wtedy skandal z Bradem i Gwyneth (Paltrow - przyp. red.), gdzie były jego nagie zdjęcia i... to było jakieś szaleństwo. Pomyślałam: ‘Nie wiem, o co tyle zamieszania. Cóż, to nie robi na mnie wrażenia, mam na myśli to, o co tyle zamieszania. Codziennie widzimy nagich ludzi'. To sobie tak naprawdę pomyślałam" - Shania Twain o inspiracji do napisania przeboju "That Don’t Impress Me Much".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL