Reklama

Reklama

Gwiazdy muzyki powiedziały – listopad 2017

O czym gwiazdy muzyki opowiadały w listopadzie? Sprawdźcie nasze zestawienie

"Ktoś najwidoczniej próbował sprzedać moje nagie zdjęcia moim fanom. Oszczędźcie pieniądze, macie je za darmo. Święta są codziennie" -  Sia na Twitterze i Instagramie po tym, jak dowiedziała się o próbie sprzedaży swojej nagiej fotografii.

"Pod koniec lipca mój lekarz potwierdził, że moje struny głosowe są we wspaniałej kondycji. Pod koniec października podczas prób w domu poczułam dziwną chrypkę, która utrudnia mi śpiewanie. Lekarze wykryli, że doszło do krwawienia na prawej strunie głosowej. Dlatego zgodnie z ich zaleceniami dałam im odpocząć, by być w formie na koncert w Kolonii" - Shakira na Facebooku o problemach z głosem i odwołaniu koncertów na trasie koncertowej.

Reklama

"Jeżeli zobaczysz na tytuł płyty, jej grafikę, to oczywiście zrobione jest po to, aby wywołać reakcje. Dla mnie to coś więcej niż zdjęcie mojej pupy. Oczywiście to oburzy wiele osób - 'dlaczego ona to robi?'. Nie mam zamiaru przestać działać, bo ktoś mi tego zabrania. Spędziłam za dużo czasu na pisaniu piosenek, to zbyt osobiste. W ten sposób kwestionuje się całe moje życie. Jest w nim też miejsce na seks i narkotyki. Jestem po prostu zwykłą, imprezową dziewczyną" - Tove Lo dla "NME" o nowej płycie i wywoływaniu skandali.

"Robert Lewandowski & Don - nasz wspólny projekt producencki właśnie się rozpoczyna. Zaprosimy różnych wykonawców, z różnych klimatów muzycznych do udziału w naszym projekcie" - Donatan na Facebooku o współpracy z Robertem Lewandowskim.

"Naprawdę starałam się, abyśmy działały razem. Doszłam jednak do punktu, w którym po prostu muszę odpuścić. Wciąż uwielbiam dziewczyny, ale są jeszcze inne drobiazgi" - Geri Horner w rozmowie z magazynem "Red" o reaktywacji Spice Girls.

"Ze 115 funtów do 160 (72 kilogramy - przyp. red.) dwa miesiące, czuję się wspaniale. 2018, jestem na ciebie gotów!" - Aaron Carter na Instagramie o postępach, jakie zanotował w trakcie odwyku, na który trafił pod koniec września. 

"Nie mogę wystąpić, gdyż w owym terminie będę zajęta pracami w przydomowym ogródku" - Adele o propozycji koncertu dla arabskiego miliardera.

"Jako gitarzysta, tekściarz i wizjoner był perfekcjonistą i wyjątkowym człowiekiem. Zostawił za sobą ogromne dziedzictwo, które zostanie z nami na zawsze" - AC/DC po śmierci Malcolma Younga.

"Melissa nigdy nie mówiła mi, że cokolwiek robiliśmy, nie wydarzyło się za obopólną zgodą. Nagrywaliśmy i występowaliśmy razem, a ja zawsze ją wspierałem - zarówno prywatnie, jak i zawodowo" - Nick Carter w oficjalnym oświadczeniu po tym, jak Melissa Schuman oskarżyła go o gwałt.

"Zrobiło mi się smutno. Fani nie powinni tak robić, nie powinni skakać za mną w ogień. Ja też kocham Tupaca, ale w łeb bym sobie za niego nie strzelił. Nie powinni ciąć sobie twarzy, robić oczu. Ja tę dziewczynę gdzieś widziałem, nawet zrobiłem sobie z nią zdjęcie. Na początku myślałem, że jest szczęśliwa, że może przez to nie dostanie pracy. Ale zaczęła tracić wzrok..." - Popek w rozmowie z Party.pl o fance, która wytatuowała sobie gałki oczne, by wyglądać jak raper.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL