Reklama

Reklama

Gwiazdy muzyki powiedziały - kwiecień 2017

"Chcielibyśmy, aby 'Camp Rock 3' był dla widzów powyżej 18. roku życia. Wszyscy nasi fani są dorośli, więc ci, którzy obejrzą ten film, docenią to" - Demi Lovato w programie Ellen DeGeneres o możliwości nakręcenia trzeciej części kultowego filmu "Camp Rock". Wcześniej wokalistka przyznała, że nie widzi problemu w tym, aby w kontynuacji było więcej scen erotycznych.

"Fakt, że miałam to szczęście, że powstałam, jestem i uczestniczę w czymś niewyobrażalnym. Ja, nawet gdybym była najzdolniejsza, nie stworzyłabym świata. Wiem, że jestem wybrańcem, żyję, mogę być dzisiaj z panią, a jutro pójść na spacer albo pojechać do Krakowa" - Irena Santor w rozmowie z "Dobrym Tygodniem" o swoich przemyśleniach na temat życia i śmierci. "Przyjdzie mój czas, trudno. Uczę się, żeby godnie ją przyjąć, gdy stanie przede mną" - mówiła o relacjach z "Panią Śmierć"

Reklama

"Spytałam: 'Czy myślicie, że to rak?’ Od lekarzy usłyszałam odpowiedź, że nie są pewni. Załamałam się. Płakałam i płakałam. Zaczęłam myśleć, że na pewno umrę, a nie chcę umrzeć" - Linda Nolan w rozmowie z "Daily Mirrror" o zdiagnozowaniu u niej nowotworu.

"Wiedziałem, że to jest to. Byłem szczęściarzem. Wcześniej byłem całkiem samotny" - Bary Manilow o swojej orientacji seksualnej. Wokalista po raz pierwszy opowiedział o związku z Garrym Kiefem, jego menedżerem.

"Przed rozpoczęciem zdjęć przeszłam też na specjalny plan żywieniowy, ponieważ wiedziałam, że będę musiała wystąpić w skąpym stroju. Robiłam tak wiele prób, że schudłam ponad sześć kilogramów w ciągu tygodnia, kiedy tańczyłam do tej piosenki" - Iggy Azalea o przygotowaniach do teledysku "Mo Bounce".

"Menedżment zespołu zadzwonił do polskich organizatorów i poprosił, żebyśmy występowali przed nimi. To jest chyba najpiękniejszy scenariusz, jaki można sobie wyobrazić, bo ani nikt się nie wciskał, ani się nikt nie prosił. To wyszło samo tak po prostu z faktu, że podoba im się mój głos. To ogromne wyróżnienie nie tylko dla mnie, ale też dla Polski" - Doda w rozmowie z PAP Life o propozycji zagrania przed tegorocznym koncertem Guns N' Roses w naszym kraju (20 czerwca).

"Kylie Jenner, która jest ze mną spokrewniona, powiedziała publicznie, ze inspiruje się mną i jestem tym zachwycona. Dziękuje ludziom takim, jak ona, którzy przyznają, że opierają się na moim stylu" - Lil Kim' w rozmowie z "Vogue" o stylizacjach Kylie Jenner.

"Terapia zmieniła moje życie. Kiedy jestem w pokoju, jestem po prostu Katheryn Hudson, co jest niesamowite, ponieważ ludzie z moją pozycją słyszą za dużo razy 'tak’, co sprawia, że są całkowicie odłączeni od rzeczywistości i nie robią tego, czego by chcieli" - Katy Perry w rozmowie z "Vogue" o jej wizytach u psychoterapeuty.

"Bardzo bym chciała przejść do finału. Teraz psychicznie nastawiam się do tego, aby pozytywnie do tego podejść, żeby być pewnym na scenie" - Kasia Moś o swoich szansach na Eurowizji w "Dzień dobry TVN".

"Jest dla mnie zdecydowanie za wcześnie. Wciąż go kocham. Był miłością mojego życia. Nie potrafię wyobrazić sobie siebie z innym mężczyzną" - Celine Dion w rozmowie z "The Sun" o stracie męża oraz szukaniu nowej miłości w życiu.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje