Reklama

Gwiazdy muzyki powiedziały - czerwiec 2017

"Jestem bardzo nieśmiała, możesz w to wierzyć lub nie. Co innego być w wąskim gronie kilku osób, a co innego na wielkiej scenie przed wielkim tłumem publiczności" - Shakira o swoim charakterze dla "Dzień Dobry TVN".

"Nie dotykał mnie, ale działy się inne rzeczy i działo się to też z innymi dziećmi. W końcu został aresztowany. O czwartej nad ranem policjant przesłuchiwał czteroletniego mnie w łóżku. Rozmawiam o tym z tobą, a wspomnienia wciąż są żywe" - Barry Gibb dla Radio Times o traumatycznym przeżyciu z dzieciństwa. 

Reklama

"Czuje się uprawniona. Ekstremalnie wyzwolona ze sposobu, w jaki myślałam, wyzwolona duchowo, politycznie, seksualnie, a także uwolniona od rzeczy, które mi nie służą" - Katy Perry w rozmowie z "The New York Times" o ostatnich miesiącach i zmianie, jaka przeszła w jej życiu po wyborach prezydenckich w USA w 2016 roku.

"Rak tarczycy, na którego zachorowałam, zmienił przede wszystkim to, jak sama siebie postrzegam. Wcześniej byłam dla siebie dość surowa i bardzo wymagająca. Teraz mam większy dystans do wszystkiego, co robię. Chcę cieszyć się życiem i uczę się asertywności" - Anna Wyszkoni dla PAP Life o swojej chorobie.

"Wydaje mi się, że wywalczyłyśmy sobie prawa kobiet, jest feminizm, ale cały czas w moją stronę jest atak. Ja się tym nie przejmuję, bo zrobiłabym to jeszcze raz. Wydaje mi się, że gdyby zrobił to mężczyzna, to byłby poklepywany po ramieniu i byłoby mówione, że wspaniała robota" - Kasia Moś dla Interii o nagiej sesji zdjęciowej dla "Playboya".

"Kilka lat temu ja sam stałem po drugiej stronie i byłem oceniany, dlatego też doskonale wiem jak wielkie jest to przeżycie i ile kosztuje stresu, emocji i że choć czasami się czegoś bardzo chce to stając przed wielka publika i jurorami można totalnie nie wytrzymać tejże presji i sam na własnej skórze przekonałem się jak bardzo ważne jest wsparcie dla ludzi, którzy stawiają swój pierwszy krok" - Michał Szpak na Facebooku o udziale w programie "The Voice of Poland".

"W związku z planowanym przez Ministerstwo Edukacji Narodowej umieszczeniem moich wierszy w nowych podręcznikach dla szkół średnich ogłaszam, że sobie tego stanowczo nie życzę. W przeciwieństwie do Homera i Herberta żyję jeszcze i mam możliwość zaprotestowania. Podejrzewam również, że Prawdziwi i Jedyni Polscy Poeci z tej listy (Wencel, Polkowski) wcale nie cieszyliby się z mojego towarzystwa na stronach podręcznika. Toteż błagam o pominięcie moich wierszy. Ci licealiści, którym na tym zależy dotrą do nich bez Waszej pomocy" - Marcin Świetlicki na Facebooku o propozycji umieszczenia przez MEN jego wierszy na liście lektur obowiązkowych.

"Uważam, że trzeba oddawać hołd i cześć ludziom, którzy polegli walcząc o nasz kraj, natomiast film kręciliśmy ponad siedem lat temu, kiedy jeszcze nie było wojenki polsko-polskiej. Wymowa tego filmu jest nieco prawicowa, jednak trochę trudno było mi sobie wyobrazić, że w taki sposób będzie wykorzystywany. Gdybym wiedział, że będę stanie się narzędziem w rękach władzy, to pewnie bym nie wziął w tym udziału" - Krzysztof Zalewski w "Dzień Dobry TVN" o udziale w filmie "Historia Roja".

"Rzadziej chodzę na eventy, ponieważ w weekendy gram w całej Polsce, występuje jako DJ. Sprawia mi to wiele radości i jest moją główną zajawką w życiu. Żałuję, że nie zaczęłam robić tego wcześniej, bo się realizuję, spełniam się" - Ola Ciupa dla Newserii Lifestyle o swojej karierze muzycznej.

"Jest mi wstyd, że miałam takie myśli, że czułam się, jakbym spadła na dno. Napisałam tę piosenkę, bo wierzę, że istnieje wyższa siła, nazywam ją Bogiem" - Katy Perry o myślach samobójczych, o których opowiedziała w trakcie relacji live na Youtube.

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy