Reklama

Reklama

Gwiazdy, które pokazały zdecydowanie za dużo...

Specyficzna forma protestu, artyzm lub przypadek. Z tych powodów niektóre gwiazdy muzyki w trakcie koncertów pokazały zdecydowanie za dużo.

Krzysztof Skiba Jerzemu Buzkowi

1999 rok, koncert grupy Big Cyc w katowickim Spodku w ramach rozdania nagród PlayBox'99. Krzysztof Skiba na znak protestu obnaża pośladki przed ówczesnym premierem Jerzym Buzkiem. Ten, gdy to widzi, obrażony opuszcza salę. W jakiej sprawie protestował Skiba? Trudno na to pytanie odpowiedzieć, gdyż muzyk kilkukrotnie zmieniał swoją argumentację.

Nietypowe zachowanie Borysewicza

W 1986 roku z okazji Dnia Dziecka we Wrocławiu zorganizowano specjalny koncert Lady Pank. Obchody Święta Młodości miały być wspaniałym prezentem dla dzieci i młodzieży. Sielankę przerwał jednak Jan Borysewicz. W jaki sposób? Otóż nietrzeźwy muzyk obnażył się przed publiką. Koncert natychmiast przerwano, a Borysewicz został aresztowany. Zespół dostał zakaz występów na 3 miesiące, a gitarzystę skazano na 3 miesiące pozbawienia wolności. Następnie, w ramach amnestii, trafił on na leczenie do Instytutu Psycho-Neurologicznego oraz odpoczywał pod Warszawą.

Reklama

Po prostu Miley

Wokalistka przez ostatnie lata zdążyła wszystkich przyzwyczaić do swojego kontrowersyjnego wizerunku. Jednak w 2015 roku, niedługo po opublikowaniu płyty z The Flaming Lips, Wayne Coyne ogłosił, że Miley chce zagrać z nimi koncert, w trakcie którego wszyscy wystąpią nago. Naga miała być również publiczność. Planowane wydarzenie ostatecznie nie doszło do skutku, jednak trudno uznać, że na koncertach Cyrus brakuje golizny.

Lenny Kravitz i przyciasne spodnie

Lenny Kravitz w sierpniu 2015 roku występował w Sztokholmie w ramach trasy promującej album "Strut". Muzyk na scenie z reguły pojawia się w obcisłych skórzanych spodniach. W stolicy Szwecji pod spodem nie miał jednak bielizny, co zemściło się na nim, gdy podczas grania gitarowej solówki w utworze "American Woman" pękły mu spodnie w kroku. W ten sposób publiczność w najbliższych rzędach mogła zobaczyć nagie przyrodzenie rockmana, który jednak nie przerwał swojego występu.

Sprawa penisa rockmana przez jakiś czas królował w sieci, jednak samemu Kravitzowi nie było do śmiechu. Gwiazdor zaczął grozić pozwami wszystkim, którzy udostępniali zdjęcia jego przyrodzenia w sieci.

Artystyczna Lady Gaga

Wokalistka znana jest ze swoich kontrowersyjnych i sporo odsłaniających strojów. Pod koniec października 2013 roku w klubie G-A-Y początkowo pojawiła się w długiej i niebudzącej kontrowersji białek sukni. Gaga w pewnym momencie postanowiła jednak pozbyć się odzienia i zaprezentować tak, jak ją pan Bóg stworzył. Poniżej fragment koncertu Gagi, jeszcze przed jej obnażeniem się.

Wspierająca Tove Lo

Coraz popularniejsza szwedzka wokalistka w 2015 roku kilkakrotnie pokazywała biust publiczności na koncertach. Zrobiła to m.in. na koncertach w Bostonie oraz Las Vegas. Dlaczego? Przy okazji incydentu w Bostonie wokalistka przypomniała, że jest ambasadorką kampanii #FreeTheNipples, której celem było zwalczanie cenzury w mediach społecznościowych, walka o równość płci oraz zaprzestanie uprzedmiotowiania kobiet i mężczyzn.

Przez przypadek?

Nieco inaczej wygląda sprawa kontrowersyjnego występu Janet Jackson podczas meczu Super Bowl w 2004 roku. Wokalistka wykonała wówczas wiązankę swoich przebojów, a na scenie gościnnie pojawił się Justin Timberlake. Podczas wspólnego śpiewania gwiazdor na oczach ponad 140 milionów widzów odsłonił prawą pierś Janet. Wokalistka przepraszała później za całe zdarzenie, zapewniając, że nie było to celowe działanie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje