Reklama

Girls Aloud: Co obecnie robią i jak wyglądają członkinie zespołu?

Mówiło się o nich, że mają być następczyniami Spice Girls. Wokalistki z Girls Aloud karierę zrobiły jednak nieporównywalnie mniejszą. Po dziewięciu latach działalności grupa przestała istnieć. Co teraz robią piosenkarki?

Girls Aloud zostało powołane do życia w 2002 roku w trakcie reality show "Popstars: The Rivals". W ostatecznym składzie znalazły się Cheryl Cole, Nadine Coyle, Sarah Harding, Nicola Roberts i Kimberley Walsh (wyłonili je Geri Halliwell, Louis Walsh i Pete Waterman).

Reklama

Grupa wydała pięć albumów studyjnych (ostatni "Out of Control" ukazał się 2008 roku), a wszystkie okazały się być bestsellerami w Wielkiej Brytanii (ich płyty wielokrotnie pokrywały się platyną na Wyspach - łącznie sprzedało się ponad cztery miliony egzemplarzy). Grupa była jednak znana tylko i wyłącznie na Wyspach (również ich trasy ograniczyły się tylko do Wielkiej Brytanii i Irlandii).

Zespół oficjalnie przestał działać w 2013 roku (w 2012 reaktywował się po 3 latach zawieszenia, ale po jednej trasie koncertowej dziewczyny ostatecznie poszły w swoje strony).

Cheryl Fernandez-Versini

Największą karierę spośród wszystkich wokalistek Girls Aloud zrobiła i robi Cheryl Ferndadez-Versini (kiedyś Cole). Do tej pory wydała cztery albumy studyjne (ostatni "Only Human" z 2014 roku), przy czym jej debiut "3 Words" sprzedał się w Wielkiej Brytanii w nakładzie ponad miliona egzemplarzy. Ponadto Cheryl jest jurorką brytyjskiej edycji "X Factora". Zasiadała również w składzie jury amerykańskiej wersji programu.

Serwisy plotkarskie żyją natomiast jej romansami. Cheryl była żoną piłkarza reprezentacji Anglii, Ashleya Cole'a i milionera Jeana-Bernarda Fernadnez-Versiniego, a obecnie spotyka się z byłym członkiem One Direction, Liamem Paynem.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Girls Aloud | Cheryl Cole

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje