Reklama

Reklama

Eminem i aktorki filmów erotycznych w jego teledyskach

Teledyski jednego z najpopularniejszych raperów na świecie znane są z tego, że zawierają mnóstwo kontrowersyjnych treści. Klipy, w którym wyśmiewane są postaci z popkultury, a poprawność polityczna nie istnieje, wywołują skandale, ale cieszą się też sporą popularnością. Marshall Mathers nie również problemów, by do klipów zaprosić gwiazdy filmów erotycznych. Oto kilka przykładów.

"We Made You" - Lisa Ann

W teledysku "We Made You" raper rzucał aluzjami w stronę Lindsay Lohan, Kim Kardashian, Jessiki Alby, Britney Spears, Amy Winehouse oraz Sary Palin, byłej kandydatki na wiceprezydenta USA. W rolę kontrowersyjnej pani polityk wcieliła się inna znana aktorka filmów erotycznych - Lisa Ann. Dzięki temu klipowi Eminem zgarnął nagrodę MTV VMA w 2009 roku (kategoria najlepszy teledysk hip hop).

"Without Me" - Jenna Jameson

To bez wątpienia jeden z najpopularniejszych klipów Eminema w jego karierze. Raper, przebrany w kostium Robina, przemierza miasto wraz z ubranym na czarno Dr. Dre i wyśmiewa po kolei znane osobistości. Dostaje się m.in. Dickowi Cheneyowi, Chrisowi Kirkpatrickowi z N’Sync, Moby'emu, Limp Bizkit, a nawet jego matce za to, że wytoczyła mu proces. W jednej ze scen widzimy rapera leżącego w łóżku z Jenną Jameson oraz Kianą Tom, aktorkami filmów pornograficznych.

Reklama

"Superman" - Gina Lynn

W teledysku "Superman" Eminem sporą rolę powierzył aktorce filmów dla dorosłych, Ginie Lynn. Ta zagrała tam fankę rapera, która stara się go uwieść. Dodajmy, że robi to skutecznie. Klip fizycznie trafił na DVD filmu "8 Mila". Promował płytę "The Eminem Show" z 2002 roku.

"Space Bound" - Sasha Grey

Z płytą "Recovery" (na niej znalazł się przebój "Love the Way You Lie") z 2010 roku związany jest teledysk "Space Bound", w którym występuje była gwiazda filmów dla dorosłych, Sasha Grey. Klip opowiadał o byłej miłości głównego bohatera klipu. Tęsknota sprawiła, że zdecydował się na drastyczny krok.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama