Reklama

70 lat Cher: Gwiazda gwiazd

Nowa Cher

W połowie lat 70., po publicznych kłótniach Cher i Sonny rozwiedli się. Rozpadło się i małżeństwo, telewizyjny show - który Sonny usiłował wskrzesić w pojedynkę odnosząc spektakularne fiasko - i muzyczny biznes. Cher sprytnie dobrała sobie kolejnego partnera, który pomógł jej się wywinąć z umów z Sonnym i przejść do Warner Bros. Po raz kolejny jej solowa płyta została oceniona bardzo słabo - zarzucano artystce, że sili się na rockowy styl, którego nie czuje.

Reklama

Album "Stars" obronił się po latach i dziś uważany jest za jeden z najlepszych w dorobku artystki. Po jego premierze, wydarzenia potoczyły się bardzo szybko - rozwód z Sonnym został sfinalizowany, po czterech dniach Cher wyszła powtórnie za mąż, a po kolejnych dziewięciu wystąpiła o rozwód. Z Greggiem Allmanem, pomimo jego uzależnienia od heroiny i alkoholu, wytrzymała ostatecznie nieco ponad trzy lata. Dziś pewnie nie żałuje, bo to właśnie Allman dał jej syna, Elijaha Blue.

Kilka miesięcy po jego urodzeniu, Cher wróciła do Sonny'ego - na ekranie, bo wznowiony został ich telewizyjny show, przechodząc do historii, jako pierwszy prowadzony przez rozwiedzioną parę. To nie jedyny sukces lat 70. - próbując nagrać coś wartościowego, Cher stworzyła z jeszcze-mężem Greggiem "Two the Hard Way" okrzyknięty najgorszym w karierze obydwojga artystów. Po premierze, para rozpoczęła żmudny proces rozwodowy, a w 1978 Cherilyn Sarkisian La Piere Bono Allman wreszcie oficjalnie stała się Cher.

Dowiedz się więcej na temat: Cher

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje