Reklama

70 lat Cher: Gwiazda gwiazd

Trudne pożegnania

Kariera Cher w XXI wieku to właściwie rozbudowywanie imperium - artystka pojawiała się na rozdaniach nagród, koncertach, wydawała płyty z największymi hitami i oczywiście - kolejne solowe. Chociaż w 2002 roku odbyła "Farewell Tour", stwierdzając że to zapewne jej ostatnie występy, to całkiem niedawno jeszcze planowała i częściowo odbyła trasę promującą 25. dance-popowy album "Closer to the Truth". Niestety pogarszający się stan zdrowia nie pozwolił blisko 70-letniej artystce na odbycie wszystkich kilkudziesięciu koncertów.

Reklama

Cher nie zabrakło też w filmie - w 2003 zagrała z Mattem Damonem i Evą Mendes w tragikomedii braci Farrelly "Skazani na siebie", a w 2010 w głośno komentowanej - choć niekoniecznie chwalonej - "Burlesce", która przypomniała o broadwayowskich talentach Cher. Złe wrażenie po musicalu, Cher zacierała kolejnymi wielkimi scenicznymi produkcjami - jej koncerty, podobnie jak Michaela Jacksona czy Madonny, cechował blichtr, rozmach i teatralność.

Cher raczyła publiczność swoim wciąż silnym głosem i ponadczasowymi przebojami, zachwycając przy tym nienaganną figurą i ruchami tanecznymi. Ogłosiła też prace nad musicalem, który ma opowiadać historię jej życia - jeszcze w 2015 roku podtrzymywała, że prace nad sztuką trwają. Znając upór i dążenie do realizacji postawionego celu, możemy liczyć na to, że musical "Cher" niedługo pojawi się na plakatach na Broadwayu.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Cher

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje