Wygraj wejściówkę VIP na królewską imprezę Projektu Klub!

Nie ma lepszego miejsca na imprezę w Krakowie, niż samo serce Krakowskiego Rynku. Już w najbliższą sobotę odbędzie się impreza, która przeniesie nas do innego świata! Mateusz Bala, trzeci zwycięzca Projektu KLUB zaprasza na wyprawę do świata „dawno, dawno temu…” A może całkiem niedawno? Odpowiedź poznają wszyscy, którzy odwiedzą Lokal w sobotę!

Bywają imprezy, które po prostu się odbywają, nie czekamy na nie z zapartym tchem, a przychodząc po prostu na nich jesteśmy. Raz na jakiś czas pojawia się jednak wydarzenie, które na te kilka godzin sprawia, że przenosimy się do innego, świata, w którym oczarowuje muzyka, wystrój, obsługa i organizacja, a pyszne drinki nakręcają do świetnej zabawy.

O godzinie 22.00 w klubie Lokal na gości czekać będzie czerwony dywan, prowadzący do świata fantazji z czasów Robin Hooda. Gości oczaruje królewski wystrój, srebrne świeczniki oraz królewskie portrety. Nie zabraknie również samej rodziny królewskiej i dzielnych  szlachciców. Ale jeżeli ktoś myśli że ten opis daje obraz, jak będzie wyglądać sobotnia impreza, to jest w błędzie - Szef Klubu, Mateusz Bala, interpretuje znane nam postaci i miejsca w zupełnie niecodzienny sposób...

Krainę stworzoną przez Mateusza odwiedzą w sobotę również goście specjalni: Tomson, wokalista grupy Afromental i ambasador Projektu KLUB oraz Wujaszek Liestyle, który zadba o zapewnienie gościom nieziemskich wrażeń!

To nie wszystko! Impreza ma Rekomendację where2B - marki poświęconej życiu nocnemu. Wszyscy, którzy dopiszą się do listy gości na where2B.org/LOKALKraków wejdą na imprezę "Once Upon a Time" za darmo! Dodatkowo będą mogli korzystać ze specjalnego, promocyjnego menu w barze.

Wszystkich, którzy chcą poczuć przedsmak tego, co przygotowuje dla nich Szef Klubu, zapraszamy na jego fanpage, Z pamiętniczka barmana! Startujemy o 22.00 w najgorętszym miejscu Krakowa - klubie LOKAL na Rynku Głównym 6!

A już teraz masz szansę wygrać 1 z 3 podwójnych wejściówek VIP na imprezę "Once Upon a Time" do klubu Lokal! Wejściówka VIP uprawnia Cię do wolnego wstępu na tę królewską imprezę oraz do otrzymania 2 drinków (szczegóły w Regulaminie).

Odpowiedz na pytanie konkursowe: Opisz swoją wymarzoną imprezę oraz napisz, dlaczego to właśnie Ty powinieneś otrzymać wejściówkę VIP na królewską imprezę "Once Upon a Time" w klubie Lokal w Krakowie?

Czekamy na Ciebie!

Na odpowiedzi czekamy pod adresem konkurs.info@firma.interia.pl Koniecznie podajcie swój nr telefonu w celu szybkiego kontaktu. Zgłoszenia zbieramy do 16.10.2015 do godz. 16:30Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje