Reklama

Jankes i Tomson nowymi szefami klubu w Warszawie! Zdobądź wejściówkę na imprezę TRUE MUSIC!

Już 3 grudnia odbędzie się finałowa impreza Projektu Klub, pod hasłem TRUE MUSIC! Tym razem przenosimy się do Warszawy. W ekskluzywnym wnętrzu na 5. piętrze Domu Handlowego Vitkac, Ambasadorzy projektu - Jankes i Tomson, wcielą się w role szefów klubu i rozkręcą jedyną w swoim rodzaju imprezę - „True Music”! Tej nocy stolica Polski zatrzęsie się w posadach!

We Wrocławiu był ogień, Kraków bujał się w rytmie hip hopu i R&B, Olsztyn zamienił się w świątynię muzyki a Toruń balował w królewskim stylu! Co wydarzy się w Warszawie? To się okaże! Ambasadorzy Projektu Klub - Jankes i Tomson - żyją dobrą muzyką przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu, dlatego wydarzenie, które zorganizują już 3 grudnia, nazwali "True Music". Podczas imprezy w Domu Handlowym Vitkac na żywo zagrają zarówno najlepsi DJe, wspaniali wokaliści jak i hypemani! Nie zabraknie również doskonałej whisky.

Reklama

W line-upie True Music znajdują się : DJ Def Wave, DJ Hubson oraz DJ Romi! Będziecie mieli także okazję wysłuchać live actu w wykonaniu zakręconego na punkcie hip-hopu, jazzu
i R’n’B Frenchy’ego. Gwoździem imprezy będzie wspólny set DJ’ski ambasadorów Projektu Klub - Tomsona oraz Jankesa, z którymi wystąpią również uwielbiani przez publiczność goście specjalni. Na scenie pojawi się również jedna z najbardziej utalentowanych młodych polskich wokalistek. O kim mowa? O tym przekonacie się już 3 grudnia br. w Domu Handlowym Vitkac!

Wstęp na imprezę True Music jest wolny. Wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej www.projektklub.pl. Warto się pospieszyć, bo ilość wejściówek jest ograniczona! Start godz. 21.00!

Nie przegapcie jedynej takiej imprezy w tym roku! STAY TRUE!


materiały promocyjne

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje