Reklama

Reklama

Zobacz najgorsze okładki roku!

Grafika albumu "Gold Cobra" została uznana przez magazyn "Billboard" za najgorszą okładkę płyty w 2011 roku. Kto jeszcze zasłużył na miejsce w rankingu?

Okładkę "Gold Cobra" dziennikarze "Billboardu" charakteryzują następująco: "trzy półnagie laski, małpka wąchająca swoje palce i oczywiście wielgachna kobra".

"Dlaczego te kobiety są w bikini? Dlaczego wystawiają języki? Dlaczego ich ciała wyglądają na zdeformowane? Dlaczego nie boją się kobry? To obrazek równie udany co kariera reżyserska Freda Dursta" - pokpiwają autorzy rankingu.

"Gold Cobra", pierwszy od sześciu lat album Limp Bizkit, nie sprzedawał się oszałamiająco - dotarł na 16. miejsce listy "Billboardu" i na 30. w Wielkiej Brytanii. Jedynie w Niemczech udało się płycie trafić na 1. miejsce listy sprzedaży.

Reklama

Wracając do rankingu najgorszych okładek: 2. miejsce zajął raper Mr. Muthaf*ckin' eXquire z grafiką do "Lost In Translation" (pulchna kobieta na klozecie popijająca sok).

3. pozycję przyznano okładce albumu "Born This Way" Lady Gagi.

"Gaga jako pół-motocykl, pół-człowiek. Nie miejcie jej tego za złe - ona się taka urodziła! (she was born this way)" - dziennikarze tłumaczą, że kiczowata grafika pozbawiona jest unikatowej wizji.

W rankingu znalazły się również okładki takich albumów jak: "Lulu" Metalliki i Lou Reeda, "Great Escape Artist" Jane's Addiction czy "Sorry For Party Rocking" LMFAO.

Najgorsze okładki wszech czasów - zobacz nasz ranking!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje