Reklama

Zapracowany Liroy

W poniedziałek, 25 września, w sklepach ukazał się album zawierający największe przeboje Liroy'a. Płyta nosząca tytuł "10", jest podsumowaniem dotychczasowej działalności najpopularniejszego polskiego rapera. Wydanie tej składanki nie oznacza jednak bynajmniej przejścia na muzyczną emeryturę. Liroy pracuje już bowiem nad swym kolejnym albumem.

Okrągłą rocznicę działalności Liroy postanowił uczcić wydaniem płyty zawierającej jego największe singlowe przeboje. Wśród 17 nagrań, obok tak znanych numerów jak "Scyzoryk" czy "Scoobiedoo Ya", znalazły się również utwory, których nie wydano na singlach, ale zdaniem Liroya wiele znaczą w jego twórczości. Dodatkową atrakcją jest premierowe nagranie "L2K", który podsumowuje wszystko to, co w ostatnich 10 latach wydarzyło się wokół rapera.

Reklama

Już wiosną 2001 roku do sklepów trafi nowy album Liroy'a, tym razem z premierowym materiałem. Zapytany przez nas, jak przebiegają prace, artysta powiedział: "Materiał jest już prawie gotowy. Rozpoczęliśmy pracę nad nim jeszcze w zeszłym roku. Doszliśmy jednak do wniosku, że lepiej będzie, jeśli ukaże się on dopiero w roku 2001 wiosną, a najpóźniej latem. Cały czas siedzę w studio i nagrywam nowy kawałek i z nich wybiorę przypuszczalnie 12 utworów. Płyta będzie się nazywać 'Bestseller', a pojawi się na niej wielu gości, także z zagranicy. Sporo osób ucieszy się, że ta płyta wyjdzie, wiele osób się zdziwi, ale najwięcej ludzi zapewne się wku***wi".

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Liroy | przeboje | Piotr Marzec

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje