Reklama

Wznowienie płyty Nickelback

Członkowie amerykańskiej formacji Nickelback wykorzystując sukces jaki odniosła ich ostatnia płyta "Silver Side Up" zdecydowali się na reedycję wydanego w 1996 roku albumu "Curb". W ten sposób chcą złożyć hołd tragicznie zmarłej dziewczynie ich przyjaciela.

Piosenki, które znalazły się na płycie "Curb" zostały napisane po wypadku samochodowym, w którym zginęła bliska znajoma Chada Kroegera i jednocześnie dziewczyna jego najlepszego przyjaciela.

Reklama

Na albumie Chad starał się w jakiś sposób rozszyfrować to co czuł jego kolega, kiedy dowiedział się, że tak naprawdę to on jest sprawcą śmierci swej dziewczyny. Tak się bowiem zdarzyło, że oboje jechali samochodami na spotkanie w ustronnym miejscu i zderzyli się, w wyniku czego dziewczyna zginęła.

"Kirby wjeżdżał na jakieś wzgórze, żwirową drogą, na zupełnym pustkowiu i miał czołowe zderzenie z innym samochodem. Krwawiąc wysiadł z pojazdu i podszedł do drugiego auta, aby zobaczyć co się stało. Otworzył drzwi i zobaczył swoją dziewczynę, która już nie żyła. Starałem się wyobrazić co mógł wtedy czuć" - powiedział o płycie Chad Kroeger.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Nickelback | wznowienie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje