Reklama

The Music: George Michael kłamie

Członkowie brytyjskiej fromacji The Music, którzy debiutanckim albumem "The Music" wywołali spore zamieszania na tamtejszym rynku muzycznym, mają swoje zdanie na temat ostatniego singla George'a Michaela. Jak powiedział w rozmowie z INTERIA.PL Robert Harvey, wokalista grupy, on i jego koledzy nie bardzo wierzą w szczerość intencji gwiazdora.

Singel "Shoot The Dog" wzbudził szereg kontrowersji ze względu na teledysk i tekst. Robert i jego koledzy są przekonani, że za całą sprawą kryje się coś innego, aniżeli troska o ojczyznę.

Reklama

- Uważam, że teledysk do "Shoot The Dog" jest naprawdę zabawny. Natomiast sama piosenka to straszne gó**o. Według mnie sprawy, o których się w tym utworze mówi, rzeczywiście są bardzo ważne i trzeba o tym dyskutować. Nie do końca jednak jestem przekonany, że George wierzy w to, co śpiewa. Dziwne trochę, że tak nagle zdecydował się wmieszać w politykę. Ale kto wie, ludzie się zmieniają, może on także - powiedział.

Jednocześnie przyznał, że The Music starają się trzymać z daleka od polityki. Czasami się w jakichś sprawach wypowiedzą, ale ze względu na swój młody wiek nie chcą tego robić, bo po prostu się na niej nie znają.

- Od czasu do czasu coś tam powiemy, ale jeszcze jesteśmy młodzi i chyba tak naprawdę jeszcze mało z tego wszystkiego rozumiemy - dodał Robert Harvey.

Przeczytaj wywiad!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: koledzy | Guardian | robert | Michael | george | Georgios Panayiotou | George Michael

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje