Reklama

Reklama

The Black Keys: Chcesz kupić samochód?

Posłuchaj siódmego studyjnego albumu jednej z najważniejszych amerykańskich formacji alternatywnych! "El Camino" The Black Keys już na stronach INTERIA.PL!

Po otrzymaniu prestiżowej nagrody Grammy dla "najlepszego albumu alternatywnego" za płytę "Brother", duet The Black Keys zabrał się do pracy nad następcą bestsellerowego albumu.

Pierwsza informacja na temat siódmej studyjnej płyty The Black Keys pojawiła się... w formie oferty sprzedaży samochodu marki chevrolet model el camino rocznik 1994 w gazecie "Akron Beacon Journal".

Później duet umieścił w serwisie You Tube zapowiedź albumu w formie reklamy salonu sprzedaży używanych samochodów.

The Black Keys stworzyli również stronę internetową o nazwie "Wanna Buy A Van", na której znajduje się m.in. zdjęcie zdobiące okładkę "El Camino". Co ciekawe, samochód na fotografii nie jest chevroletem el camino, jak sugeruje tytuł albumu, a chryslerem town & country.

Reklama

Album "El Camino", który trafi do sklepów 6 grudnia, zebrał pozytywne recenzje. Magazyn "Spin" ocenił płytę na 8 w 10-stopniowej skali, a recenzent porównał duet do "ZZ Top z brokatem na brodzie".

"The Observer" dał nowemu albumowi The Black Keys 3 na 5 gwiazdek. "Album być może jest szybki i zabawny, ale też nie narzuca się" - czytamy w recenzji.

Wreszcie recenzentka "Entertainment Weekly" dała albumowi prawie maksymalna notę (-A) i napisała, że zespół "stworzył w małym pokoju rakietę, która jest wystarczająco potężna, by pasować do filozofii większe jest lepsze".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje